بهسازی ۶۰ خانه بهداشت روستایی شادگان در سال ۹۵

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۴۶ ب٫ظ
بهسازی ۶۰ خانه بهداشت روستایی شادگان در سال ۹۵ [ad_1] شادگان – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت:از ابتدای سالجاری تاکنون با پنج میلیارد ریال اعتبار، ۶۰ خانه بهداشت روستایی در این شهرستان تعمیر، بهسازی و نوسازی شد. حجت‌الله جانبی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:عملیات بهسازی و نوسازی و تعمیر۱۰ خانه بهداشت روستایی به پایان رسید و طبق […]

[ad_1]


شادگان – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت:از ابتدای سالجاری تاکنون با پنج میلیارد ریال اعتبار، ۶۰ خانه بهداشت روستایی در این شهرستان تعمیر، بهسازی و نوسازی شد. حجت‌الله جانبی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:عملیات بهسازی و نوسازی و تعمیر۱۰ خانه بهداشت روستایی به پایان رسید و طبق برنامه زمانبندی ۵۰ خانه بهداشت دیگر نیز سال آینده به پایان می رسد.
وی از آغاز نهضت عمرانی در مراکز درمانی شهرستان شادگان خبر داد و اظهار داشت:عملیات نوسازی و بهسازی چهار مرکز بهداشتی با اعتبار دو میلیارد ریال به پایان رسیده و بهسازی و تجیهز چهار مرکز دیگر نیز در حال اجراست.
جانبی گفت:با اقدامات انجام شده طی سالجاری ۱۵ میلیارد ریال تجهیزات بیمارستانی و درمانی برای بیمارستان شهید معرفی زاده و سایر مراکز درمانی شادگان خریداری شده و در اختیار این مراکز قرار گرفت.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان تصریح کرد:با موافقت دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتدای سال تحصیلی جاری ۴۳ دانشجوی بومی منطقه در رشته های بهداشت خانواده، پیشگیری از بیماریهای، اتاق عمل در حال تحصیل هستند.
شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان زیر نظر خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان هستند.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشار دهنده: سید بهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار