به دنبال آسیب رسیدن به سیل بند منطقه بامدژ صورت گرفت؛ اعزام ماشین آلات سنگین شرکت ملی حفاری ایران به این موقعیت

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۰:۴۹ ق٫ظ
به دنبال آسیب رسیدن به سیل بند منطقه بامدژ صورت گرفت؛ اعزام ماشین آلات سنگین شرکت ملی حفاری ایران به این موقعیت خوزستان_ قلم ماندگار_ مدیر HSE، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران از اعزام ماشین آلات سنگین این شرکت به منطقه پامدژ در ۲۰ کیلومتری محور اهواز – اندیمشک خبر داد.

قلم ماندگار:

مدیر HSE، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران از اعزام ماشین آلات سنگین این شرکت به منطقه پامدژ در ۲۰ کیلومتری محور اهواز – اندیمشک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران سعید قربانی با اشاره به آسیب رسیدن به این سیل بند در نتیجه بالا آمدن سطح آب به سبب بارندگی های سیل آسای اخیر ، گفت: در پی این رخداد اعضای ستاد بحران استانداری خوزستان از جمله مدیرعامل شرکت ملی حفاری در منطقه حاضر و از نزدیک در جریان آسیب به این سیل بند قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه هم اکنون نیروهای امدادی از بخش های مختلف با کمک اهالی منطقه در حال تلاش برای ترمیم سیل بند هستند، افزود: با توجه به درخواست ستاد بحران استان و دستور مهندس سید عبدالله موسوی مدیرعامل شرکت نسبت به انتقال ماشین آلات از جمله بیل مکانیکی، جرثقیل و کمپرسی و همچنین مقادیر مواد غذایی جهت عوامل اجرایی اقدام گردیده که تجهیزات مورد نظر در حال انتقال به منطقه است.

قربانی اظهار کرد: هم اکنون اعضای ستاد بحران شرکت نیز به همراه سایر دستگاه های اجرایی در منطقه حضور دارند و کارشناسان در حال بررسی شرایط برای ترمیم سیل بند می باشد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار