بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی به مناسبت ۱۳ آبان ماه:

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۷ ب٫ظ
بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی به مناسبت ۱۳ آبان ماه: سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان به مناسبت ۱۳ آبان ماه بیانیه ای صادر کرد.

قلم ماندگار:

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان به مناسبت ۱۳ آبان ماه بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:
۱۳ آبان آغاز فروپاشی سلطه آمریکا بر جهان و اوج استکبارستیزی ملت ایران است
بسیج جامعه پزشکی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: ۱۳ آبان آغاز فروپاشی سلطه آمریکا بر جهان و اوج استکبارستیزی و بصیرت ملت ایران را نمایان کرده است.
به گزارش روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی، سازمان بسیج جامعه پزشکی به‌ مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: ۱۳ آبان برای همیشه به عنوان سمبل مقاومت ملت بزرگ ایران جاودانه است.
در ادامه بیانیه بسیج جامعه پزشکی آمده است: آمریکایی‌ها ۴۰ سال است برای مبارزه با ملت ایران هزینه‌ می‌کنند، اما نه تنها فایده‌ای نبرده‌اند بلکه خود در حال فروپاشی هستند.
آمریکایی‌ها از ۴۰ سال پیش تا کنون هر نقشه‌ای در غرب آسیا کشیده اند، نقش بر آب شده است. آنها مسبب اصلی خنثی شدن نقشه ‌های خود را ملت ایران می‌دانند. به همین دلیل هیچ وقت نظام جمهوری اسلامی و اقتدار ملت ایران را به رسمیت نشناختند و بر آن تیغ توطئه و تجاوز کشیدند.
ایران اسلامی با اقتدار کامل تا چند ماه دیگر ۴۰ سالگی خود را جشن می‌گیرد. مردم ایران با همه وجود در این ۴دهه دست نیرومند الهی را در صیانت از انقلاب، بالای سر خود احساس می‌کنند.
اینک در آستانه روز مبارزه با استکبار جهانی ملت بزرگ ایران بیش از پیش شاهد بروز دشمنی های شیطان بزرگ و ایادی آن در راه جلوگیری از پیشرفت های شگرف جمهوری اسلامی ایران است؛ که تشدید تحریم ها در جبهه اقتصادی یکی از آخرین حربه های ناکارآمد آنان است که به فضل الهی و با مقاومت ملت ایران و تدبیر مسئولان این دسیسه نیز به فهرست بلند ناکامی دشمنی های آمریکا با ایران اضافه خواهد شد.
بسیج جامعه پزشکی ضمن گرامیداشت یاد و اطره شهدای گرانقدر یوم ا.. ۱۳ آبان و تسلیت اربعین سید الشهداء (ع)، ملت فهیم و قدرشناس و به خصوص جامعه پزشکی ایران اسلامی را به حضور پرشور و گسترده در تظاهرات ضد استکباری این روز فرا خوانده، از دولتمردان و سران محترم سه قوه می خواهد تا با وحدت و هماهنگی میان مردم ، ایستادگی و مقاومت در مقابل آمریکا و استکبار جهانی، نفی القائات دشمنان در خصوص ناکارآمدی نظام، حفظ استحکام درونی نظام و پایه های اصلی نهضت اسلامی، حفظ فرهنگ دینی و ملی، تقویت اعتمادبه نفس ملی، پرداختن به ابتکار، خلاقیت، نوآوری در علم و فناوری حول رهنمودهای مقام معظم رهبری هرگونه توطئه دشمنان خارجی و داخلی و نیز تحریم های سازمان یافته را با بهره گیری از اقتصاد مقاومت به بهترین شکل خنثی نمایند و با طنین شعار مکتبی مرگ بر آمریکا، بار دیگر شعار جاودانه هیهات من الذله حسین (ع) را مصداقی دوباره ببخشند.
سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار