به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی صورت گرفت؛

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۹ دی

تاریخ انتشار: شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ | ۲۲:۰۱ ب٫ظ
بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۹ دی اهواز_ قلم ماندگار_سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان در بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۹ دی اعلام کرد: پاسداری، صیانت و تبیین دلیل خلق حماسه ماندگار ۹ دی از وظایف تمام اقشار جامعه به خصوص نخبگان و پژوهشگران ‏جامعه است. ‏

قلم ماندگار:

سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان در بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۹ دی اعلام کرد: پاسداری، صیانت و تبیین دلیل خلق حماسه ماندگار ۹ دی از وظایف تمام اقشار جامعه به خصوص نخبگان و پژوهشگران ‏جامعه است. ‏

«فَاصْبرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلا یَسْتَخِفَّنَّکَ الَّذِینَ لا یُوقِنُونَ»
نهم دی ۸۸ شکوه پیوند ناگسستنی امت با امام خویش بود که در سیل خروشان انسان های عاشق و ولایت مدار متجلی شد.
ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی در یوم الله ۹ دی به جهانیان و به ویژه اربابان نظام سلطه یک بار دیگر یادآوری می کنند که حتی اگر تمام دنیا در مقابل دین و عزم راسخ آنها صف کشی کنند، نخواهند توانست بر عزم و اراده و ارادت این ملت به دین و شریعت اسلام و رهبری ولی فقیه کوچکترین خدشه ای وارد کنند.

آری ملتی که در ۹ دی حماسه آفرید، همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی را فرود آورد. این ملت دیگر اجازه نخواهند داد حوادثی همچون فتنه ۸۸ بار دیگر تکرار شود و اعتقادات و آرمان های امام و رهبری دست مایه دشمنان شود. باید گفت تاریخ نشان داده تا ظلم و استبداد هست، جبهه حق به مبارزه پرداخته و تا زمانی که جبهه حق وجود داشته باشد، دشمنان دست از دشمنی برنمی ‌دارند.

تاریخ انقلاب هم مؤید همین نظر است؛ پس اگر فتنه ۸۸ مهار شد، دلیلی بر خشکیده شدن ریشه‌ های فتنه نیست و در صورتی که ما بیدار نباشیم، شکل ‌گیری فتنه ‌های دیگر محتمل است.

اکنون در نهمین سالگرد قیام و خروش ملت عاشورایی و بصیر حسینی ایران اسلامی ما جامعه بسیج دانشگاهی استان خوزستان اعلام می داریم، همچنان که در سال ۸۸ ملت سلحشور ایران اسلامی با خروش و بیداری خود مقابل دشمنان ایستاده و با سرکوب و کور کردن چشم نفاق، پیروزمندانه به مسیر حق خود ادامه دادند، ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی و با قدردانی از ملت شریف و مومن ایران به خاطر مجاهدت ‌ها و بصیرت بی‌نظیرشان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه، بار دیگر با آرمان‌ های الهی شهدا، امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق کرده و اعلام می‌ داریم تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های نظام و انقلاب به کار بسته و در راه تحقق این اهداف ازکمترین داشته خود که جان ناقابلمان است دریغ نخواهیم کرد.

*سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان*

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار