بیانیه سازمان بسیج رسانه خوزستان در محکومیت ترور شهید فخری زاده دانشمند هسته ای

تاریخ انتشار: شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۷ ب٫ظ
بیانیه سازمان بسیج رسانه خوزستان در محکومیت ترور شهید فخری زاده دانشمند هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده، دانشمند بزرگ هسته ای ایران و نماد استقامت یک ملت در برابر زیاده خواهی های دشمنان است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، شهید دکتر محسن فخری زاده، دانشمند بزرگ هسته ای ایران و نماد استقامت یک ملت در برابر زیاده خواهی های دشمنان است.

متن بیانیه سازمان بسیج رسانه خوزستان بدین شرح است:

بسم رب‌الشهداء والصدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

بار دیگر استکبار جهانی و محور آمریکایی صهیونیستی با توسل به اعمال شرارت آمیز ، جامعه علمی و دانشگاهی کشور را از فیض وجود یکی از فرهیختگان و دانشمندان مؤمن و انقلابی محروم ساخت.

بی تردید راهی که مردم ایران در رسیدن به قله های تمدن نوین اسلامی و تشکیل امت اسلام در پیش گرفته، با این اقدامات مذبوحانه متوقف نشده و بلکه سرعت و قدرت بیشتری پیدا می کند و به قول معمار بزرگ انقلاب اسلامی که فرمود: بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود.

هنوز انتقام سخت ملت ما از ترور سردار مقاومت گرفته نشده است که در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی این ترور نیز انجام شد. همه طراحان، عاملان و مباشران این اقدام ننگین بدانند انتقاممان از آنها خیلی سخت تر خواهد بود.

اسرائیل این رژیم کودک کش و تروریسم جهانی به روزهای پایانی عمر منحوسش رسیده است و با این گونه اقدامات مرگ خود را سریعتر رقم خواهد زد.

سازمان بسیج رسانه خوزستان شهادت دانشمند بسیجی استاد برجسته و ممتاز دانشگاه دانشمند شهید محسن فخری زاده که پس از سالیانی مجاهدت انقلابی در عرصه های علمی، پژوهشی و دفاعی کشور به دست عوامل مزدور و تروریست به ملکوت اعلی پرکشیدند را به پیشگاه حضرت بقیه الله اعظم (اروحنا له الفداه) و نایب برحقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی)، خانواده معزز و صبور شهید، بازماندگان و مردم شریف تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن شهید عزیز علو درجات را آرزومند است.

روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خوزستان

انتهای پیام/

  1. rolex knockoff   ۰۹/۰۹/۱۳۹۹  
  2. luxury replica watches   ۱۰/۰۹/۱۳۹۹  

    lots of pics of all the various models

    http://rfqstrategies.com/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار