بیت سعید:مستحق هر سه امتیاز بازی بودیم

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۲۸ ق٫ظ
بیت سعید:مستحق هر سه امتیاز بازی بودیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ بهترین بازیکن دیدار دو تیم استقلال خوزستان و لخویا گفت: هر چند از یک امتیاز بازی راضی هستیم اما باید بگویم که مستحق هر سه امتیاز بودیم. به گزارش ایرنا، روز سه‌شنبه حسن بیت سعید در نشست خبری پس از بازی دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر اظهار کرد: […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ بهترین بازیکن دیدار دو تیم استقلال خوزستان و لخویا گفت: هر چند از یک امتیاز بازی راضی هستیم اما باید بگویم که مستحق هر سه امتیاز بودیم. به گزارش ایرنا، روز سه‌شنبه حسن بیت سعید در نشست خبری پس از بازی دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر اظهار کرد: لخویا تیم بسیار مسلحی بود وما به خوبی می دانستیم که بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.
بهترین بازیکن دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر با اشاره به این که آنالیز خوبی از بازی داشتیم افزود: کادر فنی تیم در هفته گذشته آنالیز خوبی از این بازی داشت و این موضوع به کمک ما آمد.
وی عنوان کرد : در دقایق اولیه بازی گل خوبی به ثمر رساندیم اما نتوانستیم از گل خود حمایت کنیم و بر اثر یک غفلت دروازه ما باز شد.
مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت : بچه های ما امروز با شرافت بازی کردند و توانستیم یک امتیاز کسب کنیم. قطعا اگر از موقعیت های خود بهتر استفاده می کردیم اکنون پیروز میدان بودیم.
وی ادامه داد: به تماشاگران خوزستانی خسته نباشید می گویم که ما را تشویق کردند. هر چند نتوانستیم پیروز شویم اما این یک امتیاز هم اندوخته خوبی است.
بیت سعید در پایان گفت: با نتایجی که تاکنون کسب کردیم می توانیم از گروه خود صعود کنیم اما همچنان باید بجنگیم و مغرور نشویم.
تیم استقلال خوزستان در حالی حاضر با کسب ۷ امتیاز صدرنشین گروه B رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رود.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار دهنده :کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار