بیست و هشتمین نشست منطقه ۴ (جنوب غرب) معاونت های غذا و دارو به صورت وبینار برگزار شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۷ ب٫ظ
بیست و هشتمین نشست منطقه ۴ (جنوب غرب) معاونت های غذا و دارو به صورت وبینار برگزار شد بیست و هشتمین نشست منطقه ۴ (جنوب غرب) معاونت های غذا و دارو  با حضور مدیران غذا، دارو، آزمایشگاه، تجهیزات پزشکی، دفتر تحقیق و توسعه و اداره طبیعی، سنتی و مکمل  به صورت وبینار  برگزار شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، صبح امروز سه شنبه هجدهم شهریورماه جاری  بیست و هشتمین نشست منطقه ۴ (جنوب غرب) معاونت های غذا و دارو  با حضور مدیران غذا، دارو، آزمایشگاه، تجهیزات پزشکی، دفتر تحقیق و توسعه و اداره طبیعی، سنتی و مکمل  به صورت وبینار  برگزار شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این نشست گفت: در این وبینار مدیران تجهیزات پزشکی منطقه ۴ ( جنوب غرب) مهمترین موضوع را کنترل و کاهش هزینه ها در بخش ملزومات مصرفی پزشکی عنوان کردند،

دکتر حسین برزگر ادامه داد: همچنین  اقدامات اولیه در خصوص کنترل دقیق نحوی توزیع داروهای اساسی و کیمیاب، واکسن آنفلوآنزا و  به ویژه تامین داروهای بیماران خاص در استان خوزستان مورد بررسی قرار گرفت.

این مقام مسئول همچنین گفت: در خصوص رسیدگی به صدور مجوزهای تولید و بسته بندی فراورده های طبیعی، سنتی و مکل و شیر خشک دانشگاه های عضو قطب چهارم همکاری و هماهنگی با اداره کل وجود دارد و مصوبات قبلی همچنان در دست اقدام و اجرا است.

برزگر در پایان اظهار کرد: در این وبینار کارگروه تخصصی شامل معاونان، مدیران غذا و محصولات آرایشی و بهداشتی، دارو، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاه تشکیل و دستورالعمل هایی در زمینه کنترل و کاهش هزینه ها جهت اجرا صادر شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار