بیشترین میزان بارندگی در خوزستان در دزفول و شوش ثبت شد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۴ ب٫ظ
بیشترین میزان بارندگی در خوزستان در دزفول و شوش ثبت شد [ad_1] اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، با ورود سامانه بارش زا از روز جمعه به استان، در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی در این استان در دزفول با ۲۵٫۷ و شوش با ۲۴٫۲ میلیمتر ثبت شد. به گزارش جمعه ایرنا به نقل از پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، با ورود سامانه بارش زا از روز جمعه به استان، در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی در این استان در دزفول با ۲۵٫۷ و شوش با ۲۴٫۲ میلیمتر ثبت شد. به گزارش جمعه ایرنا به نقل از پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، همچنین در این مدت میزان بارش در لالی ۱۱٫۳، دهدز ۱۰٫۱، اندیشمک ۸٫۷، گتوند ۷٫۵، ایذه ۴٫۱، بستان سه، شوشتر سه، اهواز چهار دهم و آبادان ۲ دهم میلیمتر گزارش شده است.
بنا براین گزارش با ورود سامانه باران زا از جمعه شب، شاهد وقوع بارندگی در بیشتر نقاط استان بودیم که انتظار داریم این وضعیت ناپایدار تا اوایل روز دوشنبه تداوم داشته باشد.
عمده فعالیت سامانه روزهای شنبه و یکشنبه بیشتر در شمال و شرق خوزستان پیش بینی می شود و از روز دوشنبه به دلیل تغییرات فشار هوا شاهد وزش بادهای قابل ملاحظه شمال غرب بر روی منطقه خواهیم بود.
در بارندگی هفته گذشته در خوزستان میزان بارش در خرمشهر پنج، آبادان ۴٫۷، لالی سه و شادگان یک و نیم میلیمتر گزارش شده است.
۳۰۰۴ / ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار