بیشتر نقاط خوزستان شنبه ۲۱ اسفندماه بارانی است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۰ ب٫ظ
بیشتر نقاط خوزستان شنبه ۲۱ اسفندماه بارانی است [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:بر اساس مدل های هواشناسی، از روز شنبه ۲۱ اسفندماه شاهد افزایش ابر و بارش پراکنده در بیشتر نقاط استان خواهیم بود. کوروش بهادری پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:بر اساس مدل های پیش یابی، بارندگی ها در شمال و مرکز استان […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:بر اساس مدل های هواشناسی، از روز شنبه ۲۱ اسفندماه شاهد افزایش ابر و بارش پراکنده در بیشتر نقاط استان خواهیم بود. کوروش بهادری پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:بر اساس مدل های پیش یابی، بارندگی ها در شمال و مرکز استان بیشتر است و با شدت و ضعف تا روز دوشنبه ۲۳ اسفندماه ادامه دارد.
وی افزود: در این مدت وزش بادهای نسبتا شدید نیز باعث مواج شدن خلیج فارس می شود و وقوع گرد و غبار دور از انتظار نیست.
بهادری ادامه داد: در صورت پیش بینی دقیق وقوع گرد و غبار، اطلاعیه صادر می شود.
به گزارش ایرنا طی یکماه گذشته خوزستان چندین نوبت با گرد و غبار شدید مواجه بوده است و شدیدترین آن طوفان گرد و خاک با سرعت بیش از ۶۰ کیلومتر بر ساعت و میزان بیش از ۶۶ برابر حد مجاز در روز هشتم بهمن بود.
قطع مکرر آب و برق و شبکه ارتباطی و تعطیلی مدارس و ادارات از تبعات این طوفان بوده که تاکنون در خوزستان ادامه دارد.
مدیر کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش بینی روند افزایش دما تا روز جمعه در استان اظهار کرد:طی ۲۴ ساعت گذشته هندیجان با ۲۷ و دهدز با پنج درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان اعلام شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۲۶ و ۱۱ درجه در نوسان است.
وی بیان کرد: ارتفاع وارونگی هوای امروز در اهواز ۲۳۱ متر گزارش شده است.
۳۰۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:خاطره غفاری *** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار