بیش ازیک هزار پرواز داخلی و بین المللی درفرودگاه اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۲ ب٫ظ
بیش ازیک هزار پرواز داخلی و بین المللی درفرودگاه اهواز [ad_1] اهواز- ایرنا- مدیر کل فرودگاه های خوزستان گفت : طی ۱۹ روز از آغاز طرح نوروزی تعداد یک هزار و ۱۲۶ پرواز داخلی و بین المللی در فرودگاه اهواز انجام شد . محمدرضا رضایی سه شنبه در گفت وگوبا خبرنگار ایرنا اظهار کرد :طرح پروازهای نوروزی از تاریخ ۲۵ اسفندماه۹۵ آغاز و تا پایان […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- مدیر کل فرودگاه های خوزستان گفت : طی ۱۹ روز از آغاز طرح نوروزی تعداد یک هزار و ۱۲۶ پرواز داخلی و بین المللی در فرودگاه اهواز انجام شد . محمدرضا رضایی سه شنبه در گفت وگوبا خبرنگار ایرنا اظهار کرد :طرح پروازهای نوروزی از تاریخ ۲۵ اسفندماه۹۵ آغاز و تا پایان ۱۳ فروردین ۹۶ تعداد ۵۱۳ سورتی پرواز ورودی و۵۵۲ سورتی پرواز خروجی داخلی و تعداد ۶۰ سورتی پرواز خارجی از فرودگاه اهواز انجام شده است .
رضایی ادامه داد : فرودگاه اهواز با یک هزار و ۱۲۶ پرواز ورودی و خروجی تعداد ۱۳۸هزار و ۷۹مسافر درپروازهای داخلی وخارجی سرویس دهی را به خود اختصاص داده است .
وی بیان کرد : در طول سفرهای نوروزی یک میلیون ۵۷۸هزارو یکصد کیلوگرم بار از طریق ناوگان هوایی فرودگاه اهواز جابجا شده است .
مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : ۱۴شرکت هواپیمایی برنامه های سرویس دهی به مسافران نوروزی داخلی و خارجی را از فرودگاه اهوازانجام داده اند .
طرح پروازهای تعطیلات نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه هر سال اجرا می شود.
۷۱۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار