بیش از ۱۲۴ هزار نفر به بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی اهواز مراجعه کردند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۳ ب٫ظ
بیش از ۱۲۴ هزار نفر به بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی اهواز مراجعه کردند [ad_1] اهواز – ایرنا – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از ۲۵ اسفند ١٣٩۵ تا ١٣ فروردین ۱۳۹۶، ۱۲۴ هزار و ۶۴۲ نفر به اورژانس بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خوزستان مراجعه کردند. به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این دانشگاه، از این تعداد […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از ۲۵ اسفند ١٣٩۵ تا ١٣ فروردین ۱۳۹۶، ۱۲۴ هزار و ۶۴۲ نفر به اورژانس بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خوزستان مراجعه کردند. به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این دانشگاه، از این تعداد مراجعان که به طور میانگین روزانه ۶هزار و ۵۶۰ نفر را شامل می شود ۱۱۵ هزار و ۴۷۲ نفر به صورت سرپایی درمان و هفت هزار و ۴۱ نفر شامل ٢٨١ نفر در ICU و ۶٠۶ نفر در CCU بستری شدند و بقیه موارد شامل ارجاع به مراکز دیگر، ترک با رضایت شخصی و موارد فوتی هستند.
از جمله دلایل عمده مراجعه به اورژانس ها در این بازه زمانی، سه هزار و ۴۶۶ نفر به دلیل بیماری های زنان، سه هزار و ۲۰۰ نفر سوانح و حوادث ترافیکی، یک هزار و ۸۶۲ نفر بیماری های قلبی، یک هزار و ۳۳۸ نفر مشکلات تنفسی، یک هزار و ۲۸۸ نفر مسمومیت گوارشی و ٣٧٧ نفر سکته مغزی بوده است.
٢٩ اسفند ١٣٩۵ با تعداد هفت هزار و ۸۳۰ نفر و ٢۵ اسفند ١٣٩۵ با تعداد چهار هزار و ۶۱۷ نفر، به ترتیب بیشترین و کمترین میزان مراجعه به اورژانس های بیمارستان های تابعه دانشگاه در بازه زمانی یاد شده را داشته اند.
۲۶ بیمارستان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اهواز قرار دارد.
۳۰۰۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار