بیش از ۱۶ هزار نفر برای شوراهای شهر و روستا در خوزستان داوطلب شدند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۹ ب٫ظ
بیش از ۱۶ هزار نفر برای شوراهای شهر و روستا در خوزستان داوطلب شدند [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ رئیس ستاد انتخابات خوزستان از افزایش تعداد ثبت نام کنندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا نسبت به دوره قبل در این استان خبر داد و گفت: ۱۶ هزار و ۸۰۶ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در خوزستان داوطلب شدند. علی حسین حسین زاده روز دوشنبه […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ رئیس ستاد انتخابات خوزستان از افزایش تعداد ثبت نام کنندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا نسبت به دوره قبل در این استان خبر داد و گفت: ۱۶ هزار و ۸۰۶ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در خوزستان داوطلب شدند. علی حسین حسین زاده روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تعداد داوطلبان دوره قبلی نزدیک به ۱۴ هزار نفر بود که در آمار این دوره بیش از ۱۵ درصد افزایش نشان می دهد.
وی خاطرنشان کرد: برای این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا چهار هزار و ۵۱ نفر در حوزه شهری و ۱۲ هزار و ۷۵۵ نفر در حوزه روستایی ثبت نام کرده اند.
رئیس ستاد انتخابات خوزستان با اشاره به استقبال خوب زنان در این دوره از انتخابات بیان کرد: ۷۸۷ نفر از داوطلبان زن و ۱۶ هزار و ۱۹ نفر دیگر داوطلبان مرد هستند.
وی ادامه داد: استان خوزستان ۷۶ شورای اسلامی شهری و ۲ هزار و ۲۵۷ شورای اسلامی روستائی دارد که در این دوره از انتخابات در همه این نقاط انتخابات برگزار خواهد شد.
سه هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای برای این انتخابات در نظر گرفته شده است.
بر اساس این گزارش، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا همزمان در روز ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در کشور برگزار می شود.
۷۱۶۴/۶۰۶۴
خبرنگار: عاطفه جوادی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار