توسط تعزیرات حکومتی خوزستان

مختومه شدن بیش از ۶ هزار پرونده در شش ماهه اول امسال

تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۵ ق٫ظ
مختومه شدن بیش از ۶ هزار پرونده در شش ماهه اول امسال خوزستان- قلم ماندگار-نعمت الله بیرانوندی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان گفت در شش ماهه اول امسال ۶ هزار و ۶۶۷ فقره پرونده در تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان ، نعمت الله بیرانوندی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان گفت در شش ماهه اول امسال ۶ هزار و ۶۶۷ فقره پرونده در تعزیرات حکومتی استان رسیدگی گردیده .
مدیر کل تعزیرات حکومتی خوزستان افزود : در نیمه اول سال از مجموع ۶ هزار و ۶۹۱ فقره پرونده وارده ۱۴۶۶ فقره قاچاق ، ۴۷۳۱ فقره کالا و خدمات و ۴۵۸ فقره نیز بهداشتی بوده است .
بیرانوندی با اشاره به این که وظیفه ذاتی این اداره کل رسیدگی به پرونده های متشکله می باشد گفت : شعب و ادارات تابعه تعزیرات حکومتی با مدنظر قرار دادن دو عنصر توامان دقت و سرعت پرونده های مربوطه را رسیدگی نمودند .
وی گفت : هدف شعب تعزیرات در رسیدگی به پرونده ها این است تا با اجکام قاطع و بازدارنده مانع از تجری مرتکبین تخلفات و جرائم مذکور شوند .
ایشان با اشاره به تعداد پرونده های مختومه گفت : که از مجموعه ۶ هزار و ۶۷۷ فقره پرونده مختومه ۱۲۶۸ فقره قاچاق ، ۴۹۵ فقره بهداشتی و ۴ هزار و ۹۱۴ فقره کالا و خدمات می باشد .
بیرانوندی در پایان تصریح کرد که : در مجموع متهمین این پرونده ها در مرحله رسیدگی اول مبلغ ۶۰۸/۵۷۵/۸۲۴/۳۶۰ریال محکوم گردیده اند .
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار