بیش از ۶۳ هزار نفر در خوزستان به بیمارستان ها مراجعه کردند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۹ ب٫ظ
بیش از ۶۳ هزار نفر در خوزستان به بیمارستان ها مراجعه کردند [ad_1] اهواز – ایرنا – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از ۲۵ اسفند پارسال تا چهارم فروردین سال ۱۳۹۶، ۶۳ هزار و ۱۶۹ نفر به اورژانس بیمارستان های زیر پوشش این دانشگاه مراجعه کردند. مهران ورناصری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از این تعداد ۵۹ هزار […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از ۲۵ اسفند پارسال تا چهارم فروردین سال ۱۳۹۶، ۶۳ هزار و ۱۶۹ نفر به اورژانس بیمارستان های زیر پوشش این دانشگاه مراجعه کردند. مهران ورناصری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از این تعداد ۵۹ هزار و سه نفر سرپایی، ۲ هزار و ۹۵۵ نفر بستری شامل ۱۵۰ نفر ICU و ۲۲۴ نفر CCU و بقیه ارجاع به مراکز دیگز یا ترک با رضایت شخصی و یا فوت گزارش شده است.
وی ادامه داد: از جمله دلایل مراجعه به اورژانس شامل یک هزار و ۵۶۹ نفر بیماری های زنان، یک هزار و ۵۳۱ نفر حوادث ترافیکی، ۷۷۴ نفر قلبی، ۶۲۳ نفر مسمومیت گوارشی، ۵۵۴ نفر تنفسی و ۱۷۵ نفر سکته مغزی بوده است.
ورناصری افزود: دراین راستا ۸۲ بازدید از بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: میانگین مراجعه روزانه به اورژانس ۶ هزار و ۳۱۷ نفر و بیشترین مراجعه در روز ۲۹ اسفند با هفت هزار و ۸۳۰ نفر اعلام شده است.
۲۶ بیمارستان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اهواز قرار دارد.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار