بیمارستان بزرگ دزفول بخش روان پزشکی مردان ندارد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۰ ب٫ظ
بیمارستان بزرگ دزفول بخش روان پزشکی مردان ندارد [ad_1] دزفول – ایرنا – بیمارستان بزرگ دزفول که علاوه بر جمعیت ۵۰۰ هزار نفری این شهرستان به بیماران شهرهای شمال خوزستان خدمات درمانی ارائه می کند از بخش روان پزشکی مردان محروم است. معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا نبود بخش روان پزشکی مردان را […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – بیمارستان بزرگ دزفول که علاوه بر جمعیت ۵۰۰ هزار نفری این شهرستان به بیماران شهرهای شمال خوزستان خدمات درمانی ارائه می کند از بخش روان پزشکی مردان محروم است. معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا نبود بخش روان پزشکی مردان را یکی از خلاهای بیمارستانی در این شهرستان عنوان کرد و گفت:مجوز ۲۰ تخت بخش روان پزشکی مردان در بیمارستان دزفول اخذ شده و در حال آماده سازی است.
مهرداد کلانتریان افزود:عملیات آماده سازی و تجهیز اینبخش آغاز شده و پیش بینی می شود در نیمه نخست سال آینده آماده بهره برداری شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول به دیگر فعالیت های درحال اجرا در بیمارستان بزرگ این شهر اشاره کرد و از راه اندازی دستگاه MIR دولتی خبر داد و گفت: تا پایان امسال این دستگاه برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان در بیمارستان بزرگ دزفول راه اندازی می شود.
کلانتریان در ادامه به اجرای طرح ۲۴۷ در بیمارستان دزفول در راستای کاهش عوارض بیماران قلبی اشاره کرد و گفت:این طرح به معنای پذیرش و درمان ۲۴ ساعته و شبانه روزی بیماران قلبی در هفت روز هفته می باشد.
وی گفت:با اجرای این طرح در مدت چهار ماه اخیر ۱۱۰ بیمار قلبی از خدمات درمانی بهره مند شدند ضمن اینکه اجرای این طرح عوارض ناشی از بیماری های قلبی را تا حد زیادی کاهش داده است.
کلانتریان افزود:در این طرح در کلیه ساعات روز بیمارانی که دچار سکته های قلبی می شوند در اتاقی نگهداری شده و آنژیوگرافی می شوند تا عروق قلب باز شوند و عوارض ناشی از بیماری های قلبی به حداقل برسد.
بیمارستان بزرگ دزفول علاوه بر جمعیت ۵۰۰ هزار نفری دزفول به حدود ۲ میلیون بیمار شهرهای شمالی خوزستان و جنوبی لرستان و ایلام خدمات درمانی ارائه می کند.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار