دبیر انجمن داروسازان خوزستان:

بیمه بزرگترین مشکل را نه تنها در سطح خوزستان بلکه برای کشور به وجود آوردند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۶ ب٫ظ
بیمه بزرگترین مشکل را نه تنها در سطح خوزستان بلکه برای کشور به وجود آوردند دبیر انجمن داروسازان خوزستان گفت: بیمه‌ها از چالش‌های دیگر داروسازان است سازمان‌های بیمه بزرگترین مشکل را نه تنها در سطح خوزستان بلکه برای کشور به وجود آوردند.

 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، محمد لیراوی امروز در آئین افتتاح خانه‌داروساز اهواز اظهار داشت: امروز با همت ۱۶۱ داروساز دومین خانه‌داروساز کشور را در اهواز افتتاح کردیم.

وی با بیان اینکه داروساز و دارو آخرین اتکا بیمار و آخرین مرحله از چرخه درمان است، افزود: در حوزه داروسازی مشکلات و موانع زیادی وجود دارد اهم مشکلات عموما با اداره دارایی و سازمان‌های کشوری از جمله موضوع امور پرسنلی است.

دبیر انجمن داروسازان خوزستان گفت: بیمه‌ها از چالش‌های دیگر داروسازان است سازمان‌های بیمه بزرگترین مشکل را نه تنها در سطح خوزستان بلکه برای کشور به وجود آوردند.

وی عنوان کرد: انجمن داروسازان با کمک معاونت دارو در خوزستان توانست تا کنون اجازه نداده برای میزان دارو در سطح استان مشکلی پیش آید با توجه به اینکه چند روز آینده با سیل مهمانان نوروزی مواجه می‌شویم اما با توجه به برنامه‌ریزی معاونت و داروخانه‌داران به‌حمدالله تلاش می‌کنند مشکلی ایجاد نشود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار