تابلوی تعاونی اعتبار وحدت (آرمان) به موسسه اعتباری توسعه تغییر کرد/ادغام در حال نهایی‌ شدن+عکس

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۷ ق٫ظ
تابلوی تعاونی اعتبار وحدت (آرمان) به موسسه اعتباری توسعه تغییر کرد/ادغام در حال نهایی‌ شدن+عکس تابلوی تعاونی اعتبار وحدت (آرمان) به موسسه اعتباری توسعه تغییر کرد/ ادغام در حال نهایی‌ شدن است.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: روند عملی ادغام تعاونی اعتبار وحدت و موسسه اعتباری توسعه با تغییر تابلوی برخی از شعب آغاز شد.

به گزارش بانک مردم، امروز عکسی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد تعاونی وحدت و توسعه در دوران ادغام خود تابلوی موسسه آرمان را به موسسه اعتباری توسعه تغییر داده‌اند.

این عکس در میدان هفت تیر کرج گرفته شده و موجب خوشحالی سپرده‌گذاران تعاونی وحدت شده است چراکه ادغام وحدت و توسعه به بسیاری از شایعات مانند غیرمجاز بودن فعالیت برخی از تعاونی‌های زیرمجموعه وحدت پایان خواهد داد.

البته هنوز ادغام تعاونی اعتبار وحدت و موسسه اعتباری توسعه به پایان نرسیده و باید این مساله در شورای پول و اعتبار به تصویب نهایی برسد و سپرده‌گذاران امیدوار هستند اعضای شورای پول و اعتبار هرچه سریعتر به این پرونده رسیدگی کنند تا هزاران سپرده‌گذار وحدت از بلاتکلیفی خارج شوند.

در زیر تصویر تابلوی موسسه اعتباری توسعه ( در حال انتقال تعاونی وحدت) شعبته هفتم تیر کرج را مشاهده می‌کنید:

 

انتهای پیام/

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار