معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز:

تامین دارو برای بیماران ایذه باید تسهیل شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ | ۲۰:۴۸ ب٫ظ
تامین دارو برای بیماران ایذه باید تسهیل شود برزگر با تاکید بر تسهیل تامین دارو‌های مورد نیاز بیماران در ایذه گفت: کمبود دارویی در این شهرستان وجود ندارد.
قلم ماندگار/ خوزستان:
به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، حسین برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به بازدید از شبکه بهداشت و درمان و داروخانه‌های ایذه گفت: پیگیری مشکلات تولید در زمینه غذا و دارو بیش از گذشته ضروری است.
وی افزود: علیرغم جولان بیماری کرونا در ایذه همچون سایر مناطق کشور و جهان، اما کمبود دارویی در این شهرستان مشاهده نشد، ضمن اینکه باید تامین دارو برای بیماران باید تسهیل شود.
برزگر به تحریم‌های دارویی اشاره کرد و بیان داشت: به همت تولیدکنندگان داخلی توانستیم تحریم‌ها را دور بزنیم و تلاش کرده ایم تا به امروز مشکلی در حوزه دارو نداشته باشیم، البته از رئیس شبکه بهداشت و درمان ایذه خواستار رفع مشکلات کارخانه‌های غیر فعال در زمینه غذا و دارو در شهرستان هستیم و در این زمینه از هیچگونه حمایت و همکاری دریغ نخواهیم کرد.
حسین شاه، ولی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایذه ضمن تشکر از سرپرست تیم بازرسی غذا و داروی استان خوزستان و کارشناسان همراه در این پایش گفت: رهنمود‌های تیم ارزیابی باعث رفع نواقص در حوزه دارو و کمبود‌های دارویی می‌شود و تلاش می‌کنیم نواقص را بطور چشمگیری کاهش دهیم.
او در خصوص کارخانه‌های ایذه اظهار کرد: تعداد زیادی از کارخانه‌های شهرستان تعطیل هستند و هم اکنون فقط ۳ مرکز فعال وجود دارد.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار