تاکید امام جمعه اهواز بر اقدامات پیشگیرانه از وقوع سیل در خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۵ ق٫ظ
تاکید امام جمعه اهواز بر اقدامات پیشگیرانه از وقوع سیل در خوزستان امام جمعه اهواز گفت : باید با اقدامات پیشگیرانه از وقوع سیل هایی به مانند ابتدای امسال در استان جلوگیری شود.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه اهواز افزود :با توجه به ترسالی امسال باید خدمت رسانی ها و آمادگی ها بیشتر باشد زیرا   باران های زیادی در پیش رو داریم.

وی ادامه داد :  با اقداماتی از جمله هدایت آب ها به سمت کانال های سیل بند و انتقال آن بسمت نقاط کانونی گرد و غبار می توان مدیریت سیل در استان را انجام داد.

امام جمعه اهواز با تشکر از اقدامات دولت و نیروهای جهادی در موضوع خدمت رسانی به مناطق سیل زده استان بیان کرد: باید به یکسری روستاها و زمین ها توجه بیشتری کرد و می شود همچنان از ظرفیت نیروهای مسلح استفاده کرد.

حجت الالسلام و المسلمین موسوی فرد با اشاره به مشکلات اشتغالزایی در استان تاکید کرد : باید از بکارگیری افراد غیر بومی در طرح های مختلف استان اجتناب و جلوگیری شود.

وی اظهارداشت : باید بستر سازی برای اشتغال جوانان استان و زمینه برای بکارگیری این ظرفیت بزرگ  در بخش های مختلف خوزستان فراهم شود.

خطیب جمعه اهواز در بخش دیگری از سخنان خود با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت : مسئولان باید خود را برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در دو مرز چذابه و شلمچه آماده کنند زیرا سیل خروشانی از علاقمندان به حضرت سیدالشهدا (ع) برای شرکت در مراسم بزرگ اربعین حسینی به استان مراجعه می کنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار