تاکید صداوسیما بر بی‌طرفی رسانه ملی در انتخابات

تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۹ ق٫ظ
تاکید صداوسیما بر بی‌طرفی رسانه ملی در انتخابات رییس سازمان صداوسیما از انتخابات ریاست‌جمهوری به عنوان جشنواره ملی،‌ مردم‌سالاری دینی و دموکراسی اسلامی یاد و ابراز امیدواری کرد که این انتخابات نتایج پرباری داشته باشد.

 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار،  رییس سازمان صداوسیما از انتخابات ریاست‌جمهوری به عنوان جشنواره ملی،‌ مردم‌سالاری دینی و دموکراسی اسلامی یاد و ابراز امیدواری کرد که این انتخابات نتایج پرباری داشته باشد.

 عبدالعلی علی‌عسکری که در مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی حاضر شده بود، اظهار کرد: خدای را شاکریم که موسم دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در کشورمان آغاز شده است. این انتخابات جشنواره ملی،‌ مردم سالاری دینی و دموکراسی اسلامی است که امیدواریم که نتایج پرباری داشته باشد.

رییس صداوسیما خاطرنشان کرد: رسانه ملی وظیفه ذاتی خود می‌داند که با اتکاء به تجربیاتی که از دوره‌های گذشته دارد در این دوره تلاش کند که مردم بتوانند از طریق برنامه‌های این رسانه نامزدهای مورد نظر خودشان را با دقت انتخاب کنند.

علی عسکری خطاب به مخاطبان این برنامه اظهار کرد، از ملت شریف ایران می‌خواهم که با شور و اشتیاق وارد میدان این جشنواره ملی شوند و رأی بدهند.

او با اشاره به برنامه‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی بیان کرد: صدا و سیما برنامه‌های متنوعی دارد از جمله می‌توان به گفت و گو زنده ۲۲:۳۰، گفت و گو با دوربین، پاسخ به سولات جوانان و کارشناسان و ایرانیان خارج از کشور و به طور ویژه مناظره‌های زنده، اشاره کرد.

علی‌عسکری، با بیان اینکه رسانه ملی با روش بی طرفی و عدالت رسانه‌ای برنامه‌سازی می‌کند، افزود: امیدواریم همه نامزدها که هر کدام از آن‌ها شخصیت‌های برجسته و ارزشمندی هستند با اتکاء به رهنمودهای مقام معظم رهبری و رعایت اخلاق اسلامی به خوبی در این دوره از رقابت‌های انتخاباتی بدرخشند تا بار دیگر تراز ملت ایران بیش از پیش در منطقه و ابعاد جهانی بالا برود.

انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار