تجلیل از پدران آسمانی در سالروز میلاد حضرت علی(ع) در اندیمشک

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۳ ب٫ظ
تجلیل از پدران آسمانی در سالروز میلاد حضرت علی(ع) در اندیمشک [ad_1] اندیمشک – ایرنا – در آئینی در خجسته سالروز میلاد امیر المومنین حضرت علی(ع) از پدران شهدای والامقام اندیمشک و پدران آسمانی این شهرستان در گلزار شهدای این شهر تجلیل شد. به گزارش خبرنگار ایرنا در این آئین با شاخه های گل قبور مطهر شهدای والامقام با حضور خانواده های معزز آنان و مسئولان […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – در آئینی در خجسته سالروز میلاد امیر المومنین حضرت علی(ع) از پدران شهدای والامقام اندیمشک و پدران آسمانی این شهرستان در گلزار شهدای این شهر تجلیل شد. به گزارش خبرنگار ایرنا در این آئین با شاخه های گل قبور مطهر شهدای والامقام با حضور خانواده های معزز آنان و مسئولان شهرستان اندیمشک عطر افشانی شد.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت:تکریم و احترام خانواده معظم شهدا وظیفه همه آحاد مردم در هر برهه ای از تاریخ است.
فریدون حسنوند با بیان جایگاه والای خانواده معظم شهدا در جامعه اسلامی گفت: هیچ جایگاهی در دین اسلام بالاتر از جایگاه شهادت نیست و ورود به این جایگاه نیازمند برخورداری از اخلاص عمل و قرب به خداوند می باشد.
وی با اشاره به وضعیت ناامنی در منطقه گفت:اگر انقلاب اسلامی حاضر و باقی است و در جهان قدرت نمایی می کند به برکت خون شهیدان والامقام است.
حسنوند گفت:دشمنان اسلام و انقلاب در عراق و سوریه سعی بر نزدیک شدن به مرزهای معنوی و جغرافیایی ما دارند که اقتدار فرزندان ایران اسلامی و تمسک به ارزش های اسلامی و پیروی از راه شهدا مانع بزرگی بر توطئه های آنهاست.
وی افزود:شهدایی که در مسیر ارزش های الهی فرزندان و خانواده را رها کرده و راه شهادت برگزیدند و همچنین پدرانی که با عشق به اسلام و انقلاب فرزندان خود را راهی نبرد علیه باطل کردند همواره افتخار انقلاب اسلامی و اسلام هستند.
وی با تبریک میلاد حضرت علی (ع) افزود:پیروی از اهل بیت (ع) عامل موفقیت و سربلندی ما است.
در این مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود از پدران آسمانی اندیمشک و پدران شهدای مدافع حرم تجلیل شد.
شهرستان اندیمشک بیش از یک هزار شهید تقدیمی دارد.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار