تجلیل وزیر نیرو از مدیران و کارکنان سازمان آب و برق خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۸ ب٫ظ
تجلیل وزیر نیرو از مدیران و کارکنان سازمان آب و برق خوزستان وزیر نیرو در نامه ای عبور موفقیت آمیز از دوره اوج مصرف برق در تابستان ۹۹ و تامین مناسب مصرف شبکه سراسری را کامیابی دیگری برای صنعت برق کشور عنوان کرد و گفت: حقیقتا این موفقیت در شرایط دشوار با وجود شیوع ویروس منحوس کرونا ستودنی و قابل تقدیر است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، رضا اردکانیان وزیر نیرو در نامه ای عبور موفقیت آمیز از دوره اوج مصرف برق در تابستان ۹۹ و تامین مناسب مصرف شبکه سراسری را کامیابی دیگری برای صنعت برق کشور عنوان کرد و گفت: حقیقتا این موفقیت در شرایط دشوار با وجود شیوع ویروس منحوس کرونا ستودنی و قابل تقدیر است.
وی ادامه داد: ایفای این مسوولیت خطیر و دستیابی به این دستاورد ارزشمند، که در سایه الطاف بی کران الهی و همچنین همت و تلاش خستگی ناپذیر همه دست اندرکاران، به ویژه کارکنان و مدیران نیروگاه های کشور، کسب شده شایسته قدردانی است.

یادآور می شود: اردکانیان از زحمات و تلاش جهادی مدیران و کارکنان تلاشگر آن شرکت که از جمله شرکت های برتر در زمینه آمادگی تولید نیروی برق ارزیابی شده سپاسگزاری و از درگاه الهی دوام توفیق خدمت رسانی به هموطنان شریف و فهیم را مسئلت نمود‌.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار