تجمع جمعی از اهالی اروندکنار در حمایت از امام جمعه شهر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۲ ب٫ظ
تجمع جمعی از اهالی اروندکنار در حمایت از امام جمعه شهر [ad_1] آبادان – ایرنا -جمعی از اهالی شهر مرزی اروندکنار یکشنبه در حمایت از امام جمعه شهر تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند. به گزارش ایرنا جمعی از اهالی شهر مرزی اروندکنار از توابع آبادان با بالابردن دست‌نوشت‌های از قبیل ‘امام جمعه شهر خط قرمز مردم’، ‘فرماندار باید عذرخواهی کند’، ‘ اروندکنار بیدار است از توهین‌ها […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا -جمعی از اهالی شهر مرزی اروندکنار یکشنبه در حمایت از امام جمعه شهر تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند. به گزارش ایرنا جمعی از اهالی شهر مرزی اروندکنار از توابع آبادان با بالابردن دست‌نوشت‌های از قبیل ‘امام جمعه شهر خط قرمز مردم’، ‘فرماندار باید عذرخواهی کند’، ‘ اروندکنار بیدار است از توهین‌ها بیزار است’ و ‘بخشداری رسیدگی’ خواستار عذرخواهی فرماندار آبادان از مردم و امام‌جمعه شهر شدند.
این افراد به عملکرد ضعیف فرمانداری آبادان در نشست بررسی مسائل اقتصادی منطقه آزاد اروند که با حضور استاندار خوزستان و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری آبادان برگزار شد معترض هستند.
در این جلسه صندلی برای امام‌جمعه اروندکنار در نظر گرفته نشده بود و وی به نشانه اعتراض محل سالن را ترک کرده بود.
معترضان پس از شنیدن صحبت‌های امام‌جمعه شهر اروندکنار در خصوص همدلی و اتحاد مردم برای جلوگیری از بهره‌برداری دشمن و صحبت‌های بخشدار اروندکنار در خصوص حضور فرماندار آبادان در خطبه‌های نماز جمعه اروندکنار به تجمع خود پایان دادند.
۳۰۱۵/ ۶۰۰۲
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده:کبری آقازری
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار