تجهیز اورژانس ۱۱۵ دزفول به هشت دستگاه آمبولانس جدید

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۱ ب٫ظ
تجهیز اورژانس ۱۱۵ دزفول به هشت دستگاه آمبولانس جدید [ad_1] دزفول – ایرنا – هشت دستگاه آمبولانس جدید به ناوگان اورژانس ۱۱۵ دزفول اضافه شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول روز چهارشنبه به ایرنا گفت:در راستای بهینه سازی و ارتقای کیفیت خدمات اورژانس ،ناوگان فرسوده اورژانس کشور در حال بازسازی است و در این راستا دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز با تحویل گرفتن هشت […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – هشت دستگاه آمبولانس جدید به ناوگان اورژانس ۱۱۵ دزفول اضافه شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول روز چهارشنبه به ایرنا گفت:در راستای بهینه سازی و ارتقای کیفیت خدمات اورژانس ،ناوگان فرسوده اورژانس کشور در حال بازسازی است و در این راستا دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز با تحویل گرفتن هشت دستگاه آمبولانس جدید آنها را جایگزین خودروهای قدیم و فرسوده می کند.
یوسف پریدار هزینه تهیه این آمبولانس ها را ۲۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود:تجهیز اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی شمال خوزستان در آستانه سفرهای نوروزی و ورود مسافران نوروزی به استان خوزستان نقش مهمی در امداد رسانی به مصدومان حوادث جاده ای دارد.
وی با بیان اینکه اورژانس دزفول حدود ۲۰ آمبولانس دارد که افزون بر ۵۰ درصد آنها فرسوده اند افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده در طول سال ۹۶ تعداد آمبولانس های جایگزین تا ۲۰ دستگاه نیز افزایش می یابد.
پریدار گفت:این آمبولانس ها مجهز به دستگاه تنفس مصنوعی و دیگر دستگاه های مورد نیاز بیماران اورژانسی می باشند.
سیدمحمد محمودی نژاد رئیس مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول نیز گفت:این آمبولانس ها تست های استانداردهای اروپا و فرانسه را پشت سر گذاشته و علاوه بر کاهش مصرف سوخت دارای بدنه ای محکم می باشند که باعث کاهش آسیب در هنگام حوادث جاده ای می شود ضمن اینکه ضدعفونی کردن آن نیز راحت است.
دانشگاه علوم پزشکی دزفول علاوه بر شهرستان دزفول ، مراکز بهداشتی و درمانی شهرهای شوش و گتوند را نیز زیر پوشش دارد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار