آیت الله کعبی :

تحریم رهبر انقلاب برای امت اسلام و آزادی خواهان جهان قابل تحمل نیست

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۵ ق٫ظ
تحریم رهبر انقلاب برای امت اسلام و آزادی خواهان جهان قابل تحمل نیست عضو هیأت رییسه خبرگان اقدام آمریکا در تحریم رهبر انقلاب را احمقانه و ابلهانه خواند و تأکید کرد که آمریکا از اقدامات حکیمانه رهبری در به چالش کشیدن سیاست های استکبار به ستوه آمده است.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از رسا، آیت الله عباس کعبی عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری اقدام وقیحانه و احمقانه آمریکا در تحریم رهبر معظم انقلاب را محکوم کرد و گفت: اعلام موضع شیطان بزرگ آمریکا و ترامپ ابله، حقیر و ورشکسته سیاسی علیه رهبری حکیم و فرزانه انقلاب چیز تازه ای نیست.
وی افزود: در طول تاریخ مستبدان، استعمارگران، مستکبران و جریان ظلم و باطل در برابر رهبران الهی که به ورشکستی و انفعال کشیده می شوند، به تخریب و اقدامات ابلهانه ای دست می زنند و این اقدامات در راستای حرکت فرعون در برابر حضرت موسی قابل ارزیابی است که در نهایت به سقوط فرعون انجامید و حضرت موسی پیروز میدان شد.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره سابقه تحریم حضرت امام توسط طاغوت اظهار داشت: این کار ابلهانه ترامپ در جریان تحریم امام خمینی(ره) توسط طاغوت و جریان انگلیسی آمریکایی در منطقه سابقه داشته است که نه تنها چیزی از ارزش های امام کاسته نشد بلکه بر عزت، اقتدار و گسترش شبکه انقلاب و وکلا در منطقه افزوده شد و در نهایت امام به عنوان رهبری بلامنازع شناخته شدند.
وی ادامه داد: در حال حاضر نیز کار ابلهانه ترامپ نتیجه معکوس می دهد، عصبانیت شیطان بزرگ و آمریکا ناشی از جواب مقتدرانه رهبر معظم انقلاب به نخست وزیر ژاپن است که ترامپ را شایسته مبادله پیام ندانستند.
آیت الله کعبی اقدام ترامپ و آمریکا را توهین به مرجعیت طراز بالای شیعه و رهبری مسلمین دانست و ابراز داشت: این اقدام برای مقلدان، مسلمانان، وجدان های بیدار، آزادی خواهان جهان و نهضت های بیداری اسلامی قابل تحمل نیست و بر نفرت، اعلام بیزاری و برائت از ترامپ و سیاست های شیطانی آمریکا می افزاید.
وی عنوان کرد: اقدام آمریکا نشانه اسلام ستیزی ترامپ و شیطان بزرگ است که نمی توانند یک مرجع و رهبر طراز بالا نظیر آیت الله العظمی امام خامنه ای را تحمل کنند چرا که رهبر انقلاب تمام سیاست ها و راهبردهای شیطانی آن ها را به چالش کشیده است.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: این اقدام آمریکا و ترامپ، نشانه گرفتن استقلال، آزادی، کرامت و عزت مسلمین است و آمریکا از اقدامات حکیمانه رهبری عزیز در به چالش کشیدن سیاست های استکبار به ستوه آمده است.
وی اضافه کرد: رهبری عزیز و حکیم انقلاب محور جریان سازی و هدایت مسلمین و محور استقلال، آزادی و پیشرفت ملت های آزادی خواه جهان هستند و راه را به ملت های آزاده نشان می دهند، راه امروز مبارزه با ظلم، ستم و جنایت های جهانی آمریکا توسط رهبر انقلاب برای ملت ها باز شده است و رهبری عزیز انقلاب رهبری نهضت بیداری اسلامی را بر عهده دارند.
آیت الله کعبی با بیان این که اقدام ترامپ و شیطان بزرگ آمریکا موجی از نفرت جهانی آزادی خواهان، استقلال طلبان، ملت های آزاده، نخبگان، خواص و توده های مردم را در جای جای جهان به همراه داشته است، گفت: ملت های آزاده اقدام وقیحانه آمریکا را در پرونده ایجاد نفرت مذهبی، اسلام ستیزی و بدخواهی شیطان بزرگ علیه اسلام و مسلمین ثبت خواهند کرد.
وی افزود: این اقدام نه تنها چیزی از ارزش ها،عزت، کرامت و جایگاه والای رهبری حکیم انقلاب نمی کاهد بلکه بر عزت و عظمت رهبری عزیز و ایران اسلامی می افزاید، کار آمریکا اقدام کاملا بی ارزش، حقیرانه و پستی است که ماهیت استکباری، استعماری و استبدادی شیطان بزرگ را بیشتر نشان می دهد و معلوم می کند که اقدامات رهبری علیه شیطان بزرگان چقدر دقیق و کارساز بوده است.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار