حسین عبدالعزیزی:

تحقق الگوی پیشرفت با میدان دادن به جوانان خوش‌فکر و انقلابی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۵ ق٫ظ
تحقق الگوی پیشرفت با میدان دادن به جوانان خوش‌فکر و انقلابی جوانان مؤمن، خوش‌فکر، خلاق و البته انقلابی کشورما سرشار از علم، ابتکار و تجربه هستند و چنانچه مسئولان کشور به آن‌ها اعتماد کرده و میدان دهند، بدون تردید می‌توانیم الگوی پیشرفت ایران را به عینه مشاهده کنیم.

قلم ماندگار:

جوانان مؤمن، خوش‌فکر، خلاق و البته انقلابی کشورما سرشار از علم، ابتکار و تجربه هستند و چنانچه مسئولان کشور به آن‌ها اعتماد کرده و  میدان دهند، بدون تردید می‌توانیم الگوی پیشرفت ایران را به عینه مشاهده کنیم و چه زیبا حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) فرموده‌اند که جوانان مؤمن ظرفیت بالفعل کشور هستند و تصویر واقعی کشور همین جوانان مؤمنی هستند که در صحنه‌های مختلف، توانایی‌های دفاعی، علمی، فرهنگی و اجتماعی خود را بروز داده‌اند.

البته باید اذعان کرد، واقعیت جهان این است که ظلم در آن پایدار نخواهد ماند و امروزه هم دنیا شاهد این قضیه است که آمریکا و استکبار جهانی رو به زوال و نابودی است و اخیراً هم مردم جهان به‌طور آشکارا دیدند که ترامپ، رئیس‌جمهور منفور و جنایتکار آمریکا از مواضع خود در زمینه تحریم‌ها علیه کشورمان عقب‌نشینی کرد که این مهم نیز گواه دیگری بر ضعف، زوال و نابودی آمریکا است.

همچنین به لطف پروردگار ظرفیت‌های بسیاری در زمینه‌های جغرافیایی، اقلیمی، نیروی انسانی و منابع زیرزمینی و غیره در کشورمان وجود دارد که با همت جوانان مؤمن می‌توان به الگوی پیشرفت ایران که در آن اهمّ مبانی، آرمان‌های پیشرفت و اُفق مطلوب کشور در پنج دهه آینده که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، دست یابیم و باعث تحقق عملی رسالت ملت و نظام جمهوری اسلامی کشورمان که حرکت عقلانی، مؤمنانه و متعهدانه در راستای ایجاد تمدن نوین اسلامی متناسب با آرمان‌ها در ایران است، شود.

همچنین باید تأکید کرد که جوانان ما پس از انقلاب نشان دادند، می‌تواننند در همه عرصه‌ها به خودکفایی رسید و با اتحاد و انسجام ملی، اقتصاد ملی کشورمان  نیز می‌تواند تحریم را شکست دهد. ان شاء‌الله

حسین عبدالعزیزی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار