در دیدار نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با استاندار خوزستان مطرح شد؛

 تداوم روند تکمیل بازسازی مناطق آسیب دیده در استان یک اولویت مهم است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۹ ق٫ظ
 تداوم روند تکمیل بازسازی مناطق آسیب دیده در استان یک اولویت مهم است قلم ماندگار:   به گزارش قلم ماندگار، حجت السلام و المسلمین عبدالحسین معزی در گفتگو با استاندار خوزستان در جریان آخرین وضعیت رسیدگی و خدمات رسانی به ساکنان مناطق سیل زده و تعمیر و بازسازی مسکن و پرداخت خسارت سیل به آنها قرار گرفت. حجت السلام و المسلمین معزی در این دیدار افزود:  خدمات ارائه […]

قلم ماندگار:

 

به گزارش قلم ماندگار، حجت السلام و المسلمین عبدالحسین معزی در گفتگو با استاندار خوزستان در جریان آخرین وضعیت رسیدگی و خدمات رسانی به ساکنان مناطق سیل زده و تعمیر و بازسازی مسکن و پرداخت خسارت سیل به آنها قرار گرفت.
حجت السلام و المسلمین معزی در این دیدار افزود:  خدمات ارائه شده در مناطق سیل زده و همچنین نقاط آسیب دیده ناشی از زلزله مسجدسلیمان، اقدامات شایسته ای است که در استان انجام شده است.
وی بیان کرد: مردم باید از عملکرد و اقدامات و تلاش‌های انجام شده کارگزاران نظام برای بازگشت به شرایط عادی زندگی دراین مناطق بیش از پیش مطلع شوند.
▪️روند تکمیل بازسازی مناطق آسیب دیده باید همچنان به عنوان یک اولویت در استان دنبال شود.

یادآور می شود: از جمله برنامه های سفر ۲ روزه نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر به خوزستان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و بازدید از مناطق سیل زده شهرستان کارون عنوان شده است.
همچنین حضور و سخنرانی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان به ریاست استاندار خوزستان نیز از دیگر برنامه های سفر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خواهد بود.

گفتنی است: معاون فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، معاون نظارت و امور استان های حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، مشاور و مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و رئیس دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در این سفر حجت الاسلام معزی را همراهی می کنند.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار