تدوین برنامه های عملیاتی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان 

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۶ ق٫ظ
تدوین برنامه های عملیاتی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان  اهواز- قلم ماندگار- اولین جلسه تدوین برنامه های عملیاتی سال ١٣٩٨ اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان برگزار شد. 

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان؛ بمنظور تدوین برنامه های عملیاتی سال ١٣٩٨ اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان جلسه مشترکی با حضور رؤسای ادارات حوزه فنی و درآمد برگزار شد.

در این جلسه ضیاء صباغ معاون بیمه ای اداره کل استان با تاکید بر اینکه تدوین برنامه ریزی استراتژیک و مدون در یک سازمان بعنوان پیش نیازهای اصلی بررسی موفقیت و حرکت رو به رشد بشمار و تلقی می شود، گفت: سازمان تأمین اجتماعی بعنوان بزرگترین سازمان بیمه گر کشور بیش از هر چیز نیازمند آن است که اهداف کلان، فرصتها و محدودیت ها را مورد بررسی و مطالعه قرار داده و براساس تحلیل و دانش کارشناسانه در تجهیز منابع برای نیل به اهداف گام بردارد.

صباغ افزود بیش از ۶٠ درصد جامعه خوزستان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند و این سازمان با گستردگی عملیاتی، تنوع کارکردها، فعالیتها و قلمروها در حوزه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، امنیتی و حتی فرهنگی ایفاگر نقش مهم و موثری است.

وی افزود: از این رو در این جلسه سعی شده است تا برنامه هایی که با همفکری و مشارکت تمامی کارکنان واحدهای تابعه تهیه و تنظیم شده مورد بررسی و بازبینی نهایی قرار گیرد تا هر یک از روسای ادارات ستادی در جلسه ای با حضور مدیریت استان نسبت به دفاع از برنامه های کاری خود پرداخته و اهم موارد را تشریح و تبیین نمایند. معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان تصریح کرد: در اسفند ماه سالجاری و پس از تکمیل و نهایی شدن برنامه های عملیاتی استان مقرر گردید این برنامه ها در قالب یک مجلد به تمامی شعب استان اعلام تا اجرایی شود.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار