ترافیک در جاده های خوزستان روان است/پیش بینی ترافیک بالا در بعدازظهر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۲ ب٫ظ
ترافیک در جاده های خوزستان روان است/پیش بینی ترافیک بالا در بعدازظهر [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ رییس پلیس راه خوزستان گفت: در بازدید هوایی از جاده های ارتباطی خوزستان در صبح یکشنبه ۱۳ فروردین، حجم ترافیکی به ویژه به سمت خروجی های خوزستان زیاد بود اما به طور کلی ترافیک در همه محورها روان و هیچ گونه مشکلی نیز تاکنون به وجود نیامده است. سرهنگ رضا […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ رییس پلیس راه خوزستان گفت: در بازدید هوایی از جاده های ارتباطی خوزستان در صبح یکشنبه ۱۳ فروردین، حجم ترافیکی به ویژه به سمت خروجی های خوزستان زیاد بود اما به طور کلی ترافیک در همه محورها روان و هیچ گونه مشکلی نیز تاکنون به وجود نیامده است. سرهنگ رضا دولتشاهی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به محدودیت های ترافیکی اظهار کرد: با وجود اطلاع رسانی قبلی به کامیون ها و تریلی ها برای تردد نکردن در محورهای اصلی اما تعدادی از این وسایط نقلیه در جاده‌ها مشاهده شدند که با آنها برخورد و توقیف شدند.
وی با بیان این که تعداد وانت های مسافر بر در این روز به نسبت ۱۳ به در پارسال کاهش داشته افزود: از وانت بارهایی که در این روز اقدام به حمل مسافر کرده اند جلوگیری شد و با توجه به خطراتی که برای جان سرنشینان ایجاد می کنند اجازه تردد داده نشد.
رییس پلیس راه خوزستان ادامه داد: پیش بینی می‌شود بعدازظهر با برگشت شهروندان به شهرهای خود، حجم ورود خودروها به جاده ها افزایش بسیاری داشته باشد.
وی افزود: پیش بینی می شود در جاده های ملاثانی ـ اهواز، ایذه ـ باغملک و بهبهان ـ رامهرمز حجم ترافیک بسیار زیاد باشد البته در محورهای دیگر نیز مشکل ترافیکی پیش بینی می شود.
وی با بیان اینکه از ساعت ۶ صبح روز یکشنبه همه ماموران پلیس راه در محل های خاص مستقر شده اند ادامه داد: امیدواریم بعد اظهر و هنگام برگشت مردم با صبر و حوصله آخرین روز تعطیلات را به خوشی به پایان برسانند.
۷۱۶۴ / ۶۰۳۷
خبرنگار: عاطفه جوادی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار