تساوی استقلال اهواز برابر راه آهن در هفته بیست و چهارم لیگ دسته یک

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۴ ب٫ظ
تساوی استقلال اهواز برابر راه آهن در هفته بیست و چهارم لیگ دسته یک [ad_1] اهواز- ایرنا- هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور عصر دوشنبه در اهواز دنبال شد و تیم استقلال اهواز برابر میهمان خود راه آهن تهران متوقف شد. به گزارش ایرنا هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور روز دوشنبه برگزار شد و تیم استقلال […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور عصر دوشنبه در اهواز دنبال شد و تیم استقلال اهواز برابر میهمان خود راه آهن تهران متوقف شد. به گزارش ایرنا هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور روز دوشنبه برگزار شد و تیم استقلال اهواز که در هفته گذشته برابر تیم نفت مسجد سلیمان به تساوی دست یافته بود در این هفته میزبان تیم راه آهن تهران بود که این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
تیم استقلال اهواز با این نتیجه از ۲۴ بازی ۱۰ امتیازی شده و همچنان در جایگاه شانزدهم جدول جای دارد.
همچنین تیم نفت مسجد سلیمان دیگر نماینده استان در این رقابت ها که یک بازی کمتر از سایر تیم ها دارد در این هفته میهمان پارس جنوبی جم بود که این بازی نیز به دلیل شرایط نا مناسب آب و هوایی برگزار نشده و دیدار این هفته نفتی های مسجد سلیمان به تعویق افتاد.
تیم نفت مسجد سلیمان از ۲۲ بازی دارای ۲۱ امتیاز بوده و در جایگاه چهاردهم جدول جای دارد.
این تیم در هفته گذشته برابر استقلال اهواز به نتیجه یک بر یک دست یافته بود.
روز دوشنبه قراربود هفت دیدار از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک کشور برگزار شود که دو بازی به دلیل شرایط نا مناسب آب و هوایی به تعویق افتاد.
۷۱۵۲/۶۰۶۴
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار