تساوی استقلال اهواز و نساجی مازندران در هفته بیست و ششم لیگ یک

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۰۷ ب٫ظ
تساوی استقلال اهواز و نساجی مازندران در هفته بیست و ششم لیگ یک [ad_1] اهواز- ایرنا- دیدار تیم های استقلال اهواز و نساجی مازندران از هفته بیست و ششم رقابت های لیگ دسته یک کشور برگزار و در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. به گزارش ایرنا دیدار تیم های استقلال اهواز و نساجی مازندران دوشنبه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد و در […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- دیدار تیم های استقلال اهواز و نساجی مازندران از هفته بیست و ششم رقابت های لیگ دسته یک کشور برگزار و در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. به گزارش ایرنا دیدار تیم های استقلال اهواز و نساجی مازندران دوشنبه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد و در نهایت با نتیجه تساوی به پایان رسید.
تیم استقلال اهواز در هفته بیست و پنجم نیز برابر سپیدرود رشت با نتیجه ۲ بر ۱ متحمل شکست شده بود و در این بازی اگرچه از امتیاز میزبانی برخوردار بود اما به یک امتیاز این دیدار رضایت داد.
این تیم با این نتیجه نیزهمچنان با ۱۱ امتیاز در قعر جدول رده بندی لیگ دسته یک کشور جای دارد و تیم نساجی مازندران که تا هفته بیست و پنجم از رقابت ها با ۳۸ امتیاز در جایگاه هفتم جدول جای داشت جای خود را به تیم بادران تهران داد و یک پله سقوط کرد.
تیم نساجی مازندران در این دیدار توسط علی جراح کار در دقیقه ۵۸ بازی به گل دست یافت اما تیم استقلال اهواز موفق شد در دقیقه ۸۷ بازی توسط علیرضاکاکه به گل تساوی دست یابد.
تیم نفت مسجد سلیمان دیگر نماینده استان نیز در این هفته از رقابت ها روز چهارشنبه میهمان تیم خیبر خرم اباد است.
این دو تیم در رده های سیزدهم و چهاردهم جدول جای دارند و نتیجه این بازی برای هردوتیم با اهمیت است.
نفتی های مسجد سلیمان با پیروزی در این بازی می توانند یک رده صعود کرده و بجای تیم خیبر خرم اباد تا رده سیزدهم جدول بالا بیایند.
/۶۰۰۲/۷۱۵۲ خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار