تسریع اجرای جی نف در پست خوزستان؛موتور جی نف روشن شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۴ ب٫ظ
تسریع اجرای جی نف در پست خوزستان؛موتور جی نف روشن شد پیاده سازی و اجرای پروژه جی نف در پست استان خوزستان با گسترش تعاملات میان سازمانی سرعت گرفت.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، براساس سلسله مذاکرات و تعاملات پست خوزستان با استانداری و سازمانهای مرتبط با اجرای جی نف در استان ،در فاز اول اجرایی همکاری پست خوزستان با شهرداری اهواز آغاز شد.
تفاهم نامه همکاری پست خوزستان و سازمان فاوای شهرداری اهواز پس از برگزاری جلسات ویدئوکنفرانسی سه جانبه این دو سازمان با اداره کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست نهایی شد.
همسان سازی منبع اطلاعات ارائه خدمات برخط کدپستی برپایه نقشه های پارسل بندی، یکتاسازی اطلاعات مکان محور شهرداری با اختصاص کدپستی ده رقمی و ارائه خدمات جی نف به مراجعین به شهرداری ها از اقدامات اجرایی براساس این تفاهم نامه است.
فاز بعدی تسریع اجرای جی نف در خوزستان همکاری با فرمانداری های شهرستانهای استان خوزستان است که براین اساس از توان دهیاری ها در عملیات بهنگام سازی کدپستی،ژئوکدسازی و اجرای پروژه های جی نف توسط پست خوزستان بهره برداری خواهد شد.
شایان ذکر است این اقدامات در مرحله نخست در شهرستانهای اندیمشک، دزفول،سوسنگرد،شوش و شوشتر و روستاهای تابعه این شهرستانها صورت گرفته است و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در مدت زمان کوتاهی در تمامی استان به اجرا درخواهد آمد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار