تشریح برنامه‌های ارتش در هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۸ ب٫ظ
تشریح برنامه‌های ارتش در هفته دفاع مقدس فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش گفت: به دلیل شیوع کرونا حدود ۱۲ برنامه اصلی و جانبی جایگزین رژه و برنامه‌های معمول هر سال می‌شوند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، امیر حمزه بیدادی فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش پیش از ظهر امروز در نشست خبری مشترک چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس یک میراث قوی برای این مردم است که به تعبیر مقام معظم رهبری یک گنج است.
وی افزود: امسال در چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، به‌دلیل شیوع ویروس کرونا به‌جای رژه‌ای که هر سال برگزار می‌شد، برنامه‌های دیگری جایگزین‌ می‌شود.
فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش گفت: حدود ۱۲ برنامه اصلی و جانبی در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود که جایگزین مراسم رژه و برنامه‌های معمول هر سال نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس می‌شوند.
وی ادامه داد: توزیع بسته‌های بهداشتی و آموزشی در خصوص ویروس کرونا یکی از برنامه‌های ویژه نیروهای مسلح در این هفته خواهد بود.
حمزه بیدادی تصریح کرد: تجلیل از کادر درمانی بیمارستان‌های فعال در دوران کرونا، نصب تصاویر مقایسه‌ای رزمندگان دفاع مقدس و رزمندگان این روزها در جبهه سلامت، مسابقه‌های فرهنگی عکس، فیلم، مقاله نویسی از برنامه‌هایی است که اجرا خواهند شد.
وی بیان کرد: توزیع بسته‌های کمک مومنانه، تولید محتوای متنی و فیلم در حوزه دفاع مقدس و غبارروبی مزار شهدا بخشی دیگر از این برنامه‌ها هستند.
بیدادی عنوان کرد: در روز ۳۱ شهریور برنامه ویژه‌ای برای گرامیداشت شهدای این حادثه در نظر گرفته شده است.
وی افزود: در روز اول مهرماه نیز افتتاح باغ موزه دفاع مقدس در آبادان که به‌صورت ویدیو کنفرانس برگزار خواهد شد و کلنگ‌زنی یک المان برای پاسداشت شهدای حادثه ۳۱ شهریور نیز انجام خواهد شد.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار