حرکت تحسین برانگیز مدیر مردمی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز؛

تشنه خدمت نه شیفته قدرت؛ حرکت تحسین برانگیز مدیر مردمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز؛ حتما بخوانید

تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ | ۲۲:۵۶ ب٫ظ
تشنه خدمت نه شیفته قدرت؛ حرکت تحسین برانگیز مدیر مردمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز؛ حتما بخوانید اهواز_ قلم ماندگار_ یکی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی اهواز با صرف نظر کردن از دریافت حق مدیریت خود، اقتصاد مقاومتی را در عرصه مدیریتی از زندگی شخصی خود آغاز کرد.

قلم ماندگار:

اهواز_ قلم ماندگار_  کارنیکو کردن از پر کردن است. یکی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی اهواز با صرف نظر کردن از دریافت حق مدیریت خود، اقتصاد مقاومتی را در عرصه مدیریتی از زندگی شخصی خود آغاز کرد.

امروز یکی از مدیران جوان و خوشفکر معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز که نخواست نامش فاش شود به طور محرمانه، نامه ای به رئیس معاونت نوشته و خواستار انصراف از دریافت حق مدیریت در راستای اقتصاد مقاومتی و همدردی با عموم مردم جامعه که این روزها در شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند، شد.
در این نامه آمده است:
اینجانب با درک مشکلات اقتصادی عموم مردم و تحریم های اقتصادی که در برهه کنونی جدی ترین تهدید برای انقلاب اسلامی ایران است به نحوی که تامین هزینه های جاری معاونت غذا و داروی اهواز نیز با مشکل مواجه شده است و همچنین با توجه به نیاز تامین هزینه های زندگی شخصی همچون بسیاری از همکاران سخت کوش وزارت بهداشت و اقشار جامعه، بدون هیچگونه پیش شرط و چشم داشتی، انصراف خود را از دریافت حق مدیریت اعلام می دارم تا با تاسی از منش شهدا و دلسوزان انقلاب با صبر و تحمل سختی ها، گامی هر چند کوچک برای تحقق اهداف انقلاب و کسب رضای الهی و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی برداشته باشم.

برداشت خبرنگار: امیدواریم این سنت حسنه در میان مدیران اجرایی کشور تعمیم یابد تا ضمن همدردی با مردم، شاهد بهبود اوضاع معیشتی هم وطنان مان باشیم. ان شاءلله

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار