تشکیل جلسه ی برای امداد رسانی به سیل زدگان خوزستان در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۱ ب٫ظ
تشکیل جلسه ی برای امداد رسانی به سیل زدگان خوزستان در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز خوزستان- قلم ماندگار- جلسه ای با عنوان مدیریت بحران در راستای امداد رسانی به سیل زدگان خوزستان در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار،  امروز پنج شنبه ۱۵ فروردین ماه ۹۸ ، جلسه ای با عنوان مدیریت بحران در راستای امداد رسانی به سیل زدگان خوزستان در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

 این جلسه  با حضور دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، سرهنگ تیموری جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان و نمایندگان انجمن داروسازان خوزستان تشکیل شد.

دکتر حسین برزگر در این جلسه بر رفع مشکلات دارویی سیل زدگان استان تاکید کرد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه ما همچون ۸ سال دفاع مقدس آماده فداکاری و ایثار هستیم، افزود: اینجانب از ابتدای آغاز سیل با همکاری انجمن داروسازان استان خوزستان و هماهنگی کامل جمعیت هلال احمر خوزستان نسبت به جمع آوری کمک های مورد نیاز سیل زدگان اعم از دارو و لوازم بهداشتی گروه ویژه برای این مهم تشکیل دادیم.

برزگر تاکید کرد: تیم تشکیل شده تا پایان سیل به صورت شبانه روزی و مستمر نسبت به امداد رسانی به مردم سیل زده اقدام خواهد کرد.

وی در پایان گفت: از ابتدای سیل تاکنون دارو و لوازم بهداشتی با نظارت هلال احمر برای سل زدگان ارسال شد.

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان هم ضمن قدرانی از زحمات دکتر برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه و تمامی داروسازان استان که در این امر مهم شرکت کردند، گفت: همواره مردم استان خوزستان به میهمان نواری شهرت دارند و این امر هم در عمل ثابت شده است.

وی گفت: بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان هم در کنار ارگان ها تیم های ویژه ای برای امداد رسانی به مناطق سیل زده استان اعزام کرد.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار