تشکیل دهمین‌کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی طرح تحول سلامت دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۳ ق٫ظ
تشکیل دهمین‌کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی طرح تحول سلامت دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز دهمین‌کمیته تخصصی دارو ، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی طرح تحول سلامت دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز برگزار شد.

قلم ماندگار:

دهمین‌کمیته تخصصی دارو ، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی طرح تحول سلامت دانشگاه علوم‌پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد.

 این‌جلسه در تاریخ ۲۰ آبان ۹۷ با حضور اعضاء هیئت رییسه دانشگاه با خوش آمد گویی دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی اهواز در سالن اجتماعات ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه به بررسی وضعیت ارائه خدمات دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی مرکز آموزشی درمانی بیمارستان امام‌خمینی اهواز پرداخته شد.

همچنین در این این جلسه که دور دوم ارزیابی عملکرد مرکز آموزشی درمانی بود با خود اظهاری مسئول امور دارویی و مسئول تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ امام خمینی اهواز آغاز شد و سپس نمایندگان معاونت های غذا و دارو گزارش نتایج بازرسی دور دوم و ارزیابی مداخلات بیمارستان را ارائه کردند.

در ادامه دکتر ساسان موگهی رئیس بیمارستان امام خمینی اهواز ضمن تقدیر از تشکیل کمیته که منجر به توجه هر چه بیشتر مدیران بیمارستان به نقاط قوت و ضعف در انجام‌امور محوله و بهره مندی از نظرات کارشناسان معاونت غذا و دارو، پیشنهاد انجام‌الگوی مشابه در معاونت های توسعه مدیریت و منابع و معاونت درمان را داد و گفت: در سایر حوزه های مرتبط با این معاونت ها با راهنمایی های کارشناسان مرکز آموزشی درمانی با توجه به سیاستهای ابلاغی در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد.

همچنین از جمله نکاتی که وی تاکید کرد: فاصله قابل توجه نیروی انسانی متخصص شاغل در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی با استانداردهای موجود بود و بر ضرورت استقرار داروساز بالینی با توجه به اینکه بیمارستان ، مرکز آموزشی و درمانی است

در پایان آقای دکتر حمید رضا خلیلی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر ورناصری معاون درمان و  دکتر کلانتر رییس دانشکده داروسازی دیدگاهها و نظرات خود را مطرح کردند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار