تشکیل دوازدهمین قرارگاه دارو، تجهیزات، ملزومات پزشکی و اقتصاد مقاومتی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۹ ق٫ظ
تشکیل دوازدهمین قرارگاه دارو، تجهیزات، ملزومات پزشکی و اقتصاد مقاومتی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز اهواز- قلم ماندگار- دوازدهمین قرارگاه دارو، تجهیزات، ملزومات پزشکی و اقتصاد مقاومتی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، یکشنبه ۱۹ آبان ماه جاری، دوازدهمین قرارگاه دارو، تجهیزات،ملزومات پزشکی و اقتصاد مقاومتی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز با محوریت بیمارستان های سلامت، سینا اهواز، شبکه بهداشت و درمان کارون و ارائه اقدامات اصلاحی بیمارستان امام خمینی (ره) در محل حوزه دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

این جلسه به منظور مصرف بهینه و کاهش هزینه ها در حوزه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در بیمارستان های سلامت و سینا اهواز و شبکه بهداشت و درمان کارون  تشکیل شد.

همچنین در این جلسه ابتدا دکتر موگهی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) و کارشناسان آن مرکز گزارشی از اقدامات اصلاحی مربوط به آن مرکز را ارائه دادند.

در ادامه کارشناسان معاونت های غذا و دارو، درمان، بهداشت و توسعه نیز گزارش های تفصیلی از عملکرد بیمارستان های سلامت، سینا اهواز و شبکه بهداشت و درمان کارون ارائه دادند که توسط اعضای کمیته مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در پایان مقرر شد؛ روسای بیمارستان های سلامت و سینا اهواز، طی دو هفته آینده در این کمیته گزارش های اقدامات اصلاحی انجام شده را ارائه نمایند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار