با حضور معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز انجام شد؛

تشکیل سومین جلسه قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در معاونت غذا و داروی اهواز

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۶ ب٫ظ
تشکیل سومین جلسه قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در معاونت غذا و داروی اهواز سومین جلسه قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، شنبه ۱۹ مهرماه جاری با حضور دکتر حسین برزگر سومین جلسه قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تشکیل شد.

دکتر برزگر در حاشیه این جلسه با بیان اینکه افزایش بازرسی ها به صورت مستمر و هدفمند از شرکت های پخش دارویی، تمامی داروخانه ها به ویژه داروخانه بیمارستان ها در راستای تسهیل دسترسی دارو به بیماران است، گفت: اخلال در سیستم توزیع دارو به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و با چنین مواردی بدون اغماض به شدت برخورد می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه با اطمینان عرض می نماییم خوشبختانه با همت و تلاش همگانی تاکنون نگذاشته ایم هیچ بیمار کرونایی بدون دارو بماند، افزود: مدیریت داروی معاونت غذا و داروی دانشگاه با مدیریت صحیح و تامین و ارسال به موقع داروی بیماران توانست علاوه بر بیماران استان نیز، جان بیماران استان های همجوار به ویژه بیماران کشور که با کمبود دارویی مواجه بودند  نجات دهد.

برزگر همچنین در پایان بر پیگیری مصوبات جلسات گذشته که شامل رفع کمبودهای دارویی استان، رصد و نظارت مستمر بر نحوه توزیع مناسب دارو اعم از داروهای بیماران خاص، کرونایی، تنفسی و داروهای فصل پاییز به ویژه داروهای زمان شیوع تاکید کرد.

یادآور می شود:  کارشناسان نظارت برداروی معاونت،  نمایندگان داروخانه های آموزشی استان، هلال احمر، شرکت های پخش دارو، داروخانه های بخش خصوصی و بیمارستان های تابعه دانشگاه نظرات و پیشنهادها خود را برای رفع مشکلات دارویی استان با معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز مطرح کردند.

انتهای پیام/

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار