تشکیل ششمین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۸ ق٫ظ
تشکیل ششمین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز اهواز- قلم ماندگار-ششمین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

 قلم ماندگار:

ششمین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، رئیس دفتر تحقیق، توسعه و آموزش مردمی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، گفت: ششمین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ یکشنبه ۲۴ شهریوماه ۹۸ در محل حوزه دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز با محوریت شبکه های بهداشت و درمان ایذه و دشت آزادگان ( بیمارستان ها و مراکز بهداشتی) برگزار شد.

دکتر فریده یونسی افزود: این جلسه به منظور مصرف بهینه و کاهش هزینه ها در حوزه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در بیمارستان ها و مراکزبهداشتی تابعه دانشگاه توسط معاونت غذا و داروی اهواز برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه ابتدا کارشناسان  معاونت های غذا و دارو، درمان ، توسعه و بهداشت گزارش های تفصیلی از شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های ایذه و دشت آزادگان عنوان کردند که توسط اعضای کمیته تخصصی مذکور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که در نهایت منجر به نتایج قابل توجهی شد.

یونسی با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد؛ مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های ایذه و دشت آزادگان موضوعات مطروحه را بررسی و در جلسه آینده که ماه دیگر برگزار می شود، گزارشی از رفع نواقص و اقدامات انجام شده را ارائه نمایند، عنوان کرد: همچنین در این جلسه بر تشکیل جلسات متناظر با این کمیته در مراکز محیطی و ثبت دقیق اطلاعات در صورت حساب بیماران تاکید شد.

رئیس دفتر تحقیق، توسعه و آموزش مردمی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پایان یادآور شد: در بررسی صورت گرفته شده در بیمارستان های ایذه و دشت آزادگان نظارت بر تامین و توزیع و مصرف ده ملزومات مصرفی پزشکی پر هزینه، حدود ۴۰ در صد هزینه های کل تامین ملزومات مصرفی بیمارستان های مذکور مدیریت می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار