دکتر حسین برزگر :

تشکیل پانزدهمین جلسه ستاد توزیع داروی خوزستان / برنامه ریزی برای تامین دارو در ایام تعطیلات نوروز و کاروان راهیان نور

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ | ۲۲:۵۲ ب٫ظ
تشکیل پانزدهمین جلسه ستاد توزیع داروی خوزستان / برنامه ریزی برای تامین دارو در ایام تعطیلات نوروز و کاروان راهیان نور اهواز- قلم ماندگار- پانزدهمین ستاد توزیع داروی استان خوزستان با حضور معاونان غذا و داروی اهواز، آبادان ، دزفول ، بهبهان و شوشتر و سایر اعضای ستاد تشکیل شد.

قلم ماندگار:

پانزدهمین ستاد توزیع داروی استان خوزستان با حضور معاونان غذا و داروی اهواز، آبادان ، دزفول ، بهبهان و شوشتر و سایر اعضای ستاد تشکیل شد.
دکتر حسین‌برزگر معاون غذا و داروی اهواز، ضمن قدردانی از حاضرین در این جلسه گفت: مهمترین هدف برگزاری جلسه ستاد توزیع دارو برنامه ریزی صحیح برای تامین داروی استان خصوصا برنامه ریزی جهت تامین داروی تعطیلات نوروز و کاروان راهیان نور است.
وی گفت: خوشبختانه با مدیریت و هماهنگی تیم توزیع دارو استان و حمایت های سازمان غذا ‌ودارو در جهت تامین داروهای مورد نیاز و توزیع عادلانه و‌نظارت بر انجام فرآیندهای فوق تلاش نمودیم تا بیماران با کمترین مشکل روبرو شوند و داروهای مورد نیاز را در استان به بیماران برسانیم.

این مقام مسوول در ادامه با اشاره به تحریم های دارویی کشورمان توسط سایر کشورها مدعی حقوق بشر تصریح کرد: به حمدالله با تلاش مضاعف تمامی دست اندرکاران حوزه داروی کشور ، تولید دارو در داخل خودکفا هستیم و نیاز به وارادت داروهای خارجی به حداقل ممکن رسیده است.

وی گفت: این اطمینان را به مردم می دهیم که با تمام وجود تلاش نماییم تا در مقابل تلاشهای ظالمانه ای که با اعمال تحریم های اخیر در جهت نارضایتی مردم و بیماران تلاش می کنند را خنثی نماییم و از تمام راههای ممکن در جهت حفاظت از سلامتی مردم در زمینه تامین دارو تلاش خود را انجام دهیم.
وی افزود: معاونت های غذا و داروی استان برای توزیع عادلانه دارو به منظور دسترسی مردم به دارو نظارت های لازم را دارند و از کمک و تلاش دستگاه های قضایی، امنیتی و انتظامی تشکر می کنم که در راستای ممانعت خروج دارو از چرخه توزیع به معاونت غذا و دارو کمک می کنند و کنترل خوبی در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی دارند.

در پایان جلسه رئیس انجمن داروسازان خوزستان، مدیران و نمایندگان شرکت های پخش دغه دغه ها، مشکلات و پیشنهادهای خود را در حوزه دارو و بدهی های دارویی با معاون غذا و داروی استان مطرح کردند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار