تشکیل چهاردهمین قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی در معاونت غذا و داروی اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۸ ب٫ظ
تشکیل چهاردهمین قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی در معاونت غذا و داروی اهواز اهواز- قلم ماندگار- چهاردهمین قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تشکیل شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، در روز یکشنبه ۱۷ آذرماه جاری چهاردهمین قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تشکیل شد.

در این جلسه دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز بر تشدید نظارت ها و برخورد قاطع با هر گونه تخلف از سوی شرکت های پخش و داروخانه ها از قبیل گرانفروشی و عدم رعایت سهمیه بندی دارویی تاکید کرد.

وی همچنین از تامین به موقع سهمیه های دارویی استان توسط شرکت های پخش دارویی خبر داد و گفت: خوشبختانه  مشکلی در خصوص کمبود دارویی در استان نداریم.

یادآور می شود: در پایان جلسه مقرر شد؛ جلسه ای مشترک با حضور انجمن داروسازان، مدیر دارو، معاونت بهداشتی، مدیر امور حقوقی معاونت غذا و دارو،  برای ارائه پیشنهادات در زمینه داروخانه های حوزه معاونت بهداشت و ارائه به سازمان غذا و دارو تشکیل شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار