تشکیل یازدهمین قرارگاه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز 

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۵ ب٫ظ
 تشکیل یازدهمین قرارگاه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز  اهواز- قلم ماندگار- یازدهمین قرارگاه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، امروز یکشنبه ۲۱ مهرماه جاری یازدهمین قرارگاه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز  با محوریت بیمارستان سوانح و سوختگی و شبکه بهداشت و درمان هندیجان در محل حوزه دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

این جلسه به منظور مصرف بهینه و کاهش هزینه ها در حوزه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز( بیمارستان طالقانی اهواز)  و شبکه بهداشت و درمان هندیجان  تشکیل شد.

در این جلسه ابتدا کارشناسان معاونت های غذا و دارو، درمان، توسعه و بهداشت گزارش های تفصیلی از مراکز پیشگفت ارائه کردند که توسط اعضای کمیته تخصصی مذکور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که در نهایت منجر به نتایج قابل توجهی شد.

همچنین در این جلسه  مقرر شد؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان  و رئیس بیمارستان گلستان موضوعات مطروحه را بررسی و در جلسه آینده که حدودا یک ماه دیگر برگزار خواهد شد گزارشی از رفع نواقص و اقدامات انجام شده را ارائه نمایند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار