تصادف تریلر با موتورسیکلت در گتوند یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت

تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۶ ب٫ظ
تصادف تریلر با موتورسیکلت در گتوند یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت [ad_1] گتوند – ایرنا – در حادثه تصادف تریلر با موتورسیکلت درسه راهی گتوند-شوشتر-دزفول یک نفر جان باخت و ۲ سرنشین دیگر موتورسیکلت مصدوم شدند. به گزارش خبرنگار ایرنا در این حادثه که ساعت ۲۳:۳۰جمعه شب رخ داد،کامیون تریلر که از سمت شوشتر به سمت دزفول در حال حرکت بود،از پشت سر با یکدستگاه موتورسیکلت […]

[ad_1]


گتوند – ایرنا – در حادثه تصادف تریلر با موتورسیکلت درسه راهی گتوند-شوشتر-دزفول یک نفر جان باخت و ۲ سرنشین دیگر موتورسیکلت مصدوم شدند. به گزارش خبرنگار ایرنا در این حادثه که ساعت ۲۳:۳۰جمعه شب رخ داد،کامیون تریلر که از سمت شوشتر به سمت دزفول در حال حرکت بود،از پشت سر با یکدستگاه موتورسیکلت که با سه سرنشین در حرکت بود به شدت برخورد کرد.
سرنشینان موتورسیکلت هر سه نفر حدود ۲۰ ساله بوده و یکی از آنان در دم جان باخت و ۲ نفر دیگر مجروح شدند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گتوند صبح شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نیروهای فوریت های پزشکی بلافاصله پس از حادثه در محل حضور یافتند، گفت:مجروحان این حادثه با دو دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی گتوند به بیمارستان بزرگ دزفول اعزام شدند.
یوسف بهداروندی افزود:جسد فرد فوت شده نیز به بیمارستان ۳۲ تختخوابی کارون گتوند منتقل شده و پس از تایید مرگ به سردخانه منتقل شد.
به گزارش ایرنا سه راهی گتوند-شوشتر-دزفول یکی از نقاط حادثه خیز این شهرستان به شمار می آید که بدلیل تردد زیاد کامیون های سنگین و خودروهای سبک شاهد حوادث خونبار رانندگی است.
شهرستان ۷۴هزار نفری گتوند در شمال استان خوزستان واقع شده است.
۷۴۶۷/۶۰۶۸
خبرنگار:باقرابراهیمی انتشار:محمدعلی فریدپناه
کانال خبری ایرنا خوزستان: irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار