تصادف در آزاد راه خلیج فارس – ماهشهر یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۰ ب٫ظ
تصادف در آزاد راه خلیج فارس – ماهشهر یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: برخورد ۲ دستگاه خودروی سمند و نیسان پیکاپ با یکدیگر در ۳۵ کیلومتری آزاد راه خلیج فارس – ماهشهر در روز دوشنبه، یک کشته و ۲ مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: برخورد ۲ دستگاه خودروی سمند و نیسان پیکاپ با یکدیگر در ۳۵ کیلومتری آزاد راه خلیج فارس – ماهشهر در روز دوشنبه، یک کشته و ۲ مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، این حادثه در ساعت ۱۰ صبح رخ داد و ماموران امدادی اورژانس ۱۱۵ به محض اطلاع از وقوع حادثه در محل حاضر شدند.
وی افزود: ماموران امدادی اورژانس پس از انجام اقدامات درمانی اولیه، مصدومان را توسط آمبولانس به مرکز درمانی منتقل کردند.
در روز ۱۳ فروردین، در حوادث خودرویی و غیر خودرویی در خوزستان یک نفر کشته و ۲۱ نفر مصدوم شدند.
توجه نکردن به قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت و سبقت غیرمجاز، خواب آلودگی و نامناسب بودن جاده ها از عوامل اصلی تصادف های جاده ای در خوزستان است.
اورژانس ۱۱۵ خوزستان ۲۰۰ دستگاه آمبولانس و ۱۴۲ پایگاه شامل ۵۱ شهری و ۹۱ جاده ای دارد که از این تعداد ۹۶ پایگاه شامل ۳۷ شهری و ۵۹ جاده ای مربوط به دانشگاه علوم پزشکی اهواز است و در ایام تعطیلات نوروزی، ۲ ایستگاه سلامت اورژانس ۱۱۵ در مبادی ورودی های خوزستان و ۲ درمانگاه در یادمان های شهدای هویزه و طلائیه برای ارائه خدمات درمانی به مردم مستقر شدند.
۳۰۰۴ / ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار