تعمیر اساسی شناور ۳ هزار تنی اهورا در خرمشهر

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۴۳ ب٫ظ
تعمیر اساسی شناور ۳ هزار تنی اهورا در خرمشهر [ad_1] آبادان – ایرنا – وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تعمیر اساسی شناور سه هزار تنی اهورا به دست صنعتگران صنایع دریایی شهید موسوی خرمشهر، وابسته به سازمان صنایع دریایی ودجا (وزارت دفاع)خبر داد. به گزارش روز سه شنبه ایرنا از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ شناور اهورا به طول ۸۰ متر، […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تعمیر اساسی شناور سه هزار تنی اهورا به دست صنعتگران صنایع دریایی شهید موسوی خرمشهر، وابسته به سازمان صنایع دریایی ودجا (وزارت دفاع)خبر داد. به گزارش روز سه شنبه ایرنا از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ شناور اهورا به طول ۸۰ متر، عرض ۱۰ متر، ارتفاع پنج متر و آبخور بیش از ۲ متر یکی از بزرگ ترین شناورهای منطقه است که طی مدت ۶ ماه و با صرف سه هزار و ۵۰۰ نفر ساعت از سوی متخصصان صنایع دریایی وزارت دفاع تعمیر اساسی و به مالک آن تحویل شده است.
بر اساس این گزارش با انجام تعمیرات اساسی شناور سه هزار تنی اهورا به دست صنعتگران صنایع دریایی شهید موسوی خرمشهر، این صنعت موفق شد ضمن رقابت با شرکت های هلندی، هندی و اماراتی، زمینه اشتغال زایی، رونق اقتصادی و جلوگیری از خروج ارز را در سال اقتصاد مقاومتی فراهم کند.
بنابراین گزارش، صنایع دریایی شهید موسوی خرمشهر آمادگی ارائه خدمات به شناورهای با وزن هشت هزار تن را دارد و در تعمیرات خود از مواد و تجهیزات کاملاً ایرانی با رده بندی و تأییدیه کلاس جهانی استفاده می کند.
۶۱۲۵ دریافت کننده خبر:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار