معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز:

 تفکر و منش صبورانه آزادگان راه غلبه بر جنجال‌های بیگانگان است + عکس

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۴ ب٫ظ
 تفکر و منش صبورانه آزادگان راه غلبه بر جنجال‌های بیگانگان است + عکس  معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: جامعه به تفکر و منش صبورانه آزادگان نیاز دارد و با این راهبرد می‌توانیم بر جنجال‌آفرینی دشمنان غلبه کنیم.

قلم ماندگار:

 معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: جامعه به تفکر و منش صبورانه آزادگان نیاز دارد و با این راهبرد می‌توانیم بر جنجال‌آفرینی دشمنان غلبه کنیم.

مراسم تجلیل از ۳ آزاده سرافراز داروساز ظهر امروز با همکاری انجمن یاوران مدافع حرم و انجمن داروسازان خوزستان در اهواز برگزار شد.

در این آئین فرهنگی حسین برزگر معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار داشت: به سهم خود از اقدام فرهنگی سمن مدافعین حرم و انجمن داروسازان خوزستان برای برگزاری نخستین آئین تجلیل از آزاده‌های سرافراز داروساز تشکر می‌کنم.

وی افزود: تجلیل از رزمندگان و آزادگان نباید در ۲۶ مرداد خلاصه شود بلکه ما هر روز باید از این افراد تجلیل و درس بیاموزیم و آنها را در زندگی و مدیریت خود به‌کار بریم.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: جامعه به تفکر و منش صبورانه آزادگان نیاز دارد و با این راهبرد می‌توانیم بر جنجال‌آفرینی دشمنان غلبه کنیم اگر این تفکر نهادینه شود دیگر جنجال‌های ترامپ و رژیم صهیونستی و آل‌سعود بی‌اثر می شود.

وی با اشاره به پدیده حججی در کشور گفت: امروز هم اسیران سرافراز مایه امیدواری کشور هستند و می‌بینیم چگونه شهید حججی مقابل دشمن می‌ایستد و چه آبروی بین مردم کسب می‌کند.

برزگر اظهار داشت: اسرای ما با وجود شدیدترین شکنجه‌ها مردانه ایستادند و پیرومندانه برگشتند. از خدا می‌خواهیم ما را از مسیر آزادگان دور نکند و ما را به شکلی اسیر منش و سلوک این آزادگان مقاوم کند، همچتین دعا می کنم اسیر راه و رسم آزادگان شویم تا بر مشکلات پیروز شویم.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار