تماشای بازی استقلال خوزستان و لخویا قطر رایگان شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۴۲ ق٫ظ
تماشای بازی استقلال خوزستان و لخویا قطر رایگان شد [ad_1] اهواز – ایرنا – قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: تماشای بازی استقلال خوزستان و لخویای قطر در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در اهواز رایگان اعلام شد. محمدرضا پورکیانی شامگاه شنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود:با هماهنگی که از سوی مسولان باشگاه به عمل آمد تماشای دیدار تیم […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: تماشای بازی استقلال خوزستان و لخویای قطر در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در اهواز رایگان اعلام شد. محمدرضا پورکیانی شامگاه شنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود:با هماهنگی که از سوی مسولان باشگاه به عمل آمد تماشای دیدار تیم استقلال خوزستان برابر لخویا قطر در هفته سوم از گروه B مسابقات جام قهرمانان آسیا برای هواداران خوزستانی رایگان شد.
وی اظهار داشت:به منظور رفاه حال تماشاگران خوزستانی، تمامی بلیت ‌های این دیدار را خریداری کرده و بر این اساس تماشای این بازی برای آنها رایگان است.
قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در خصوص وضعیت کنونی این تیم گفت:شرایط بازیکنان به لحاظ روحی و جسمی خوب بوده و آماده ارائه یک بازی تماشاگر پسند هستیم.
پورکیانی تصریح کرد: با توجه به اینکه در خانه خود بازی می کنیم انگیزه بازیکنان برای پیروزی در این بازی دوچندان است و می دانیم که ۳ امتیاز این بازی راه ما را برای صعود آسان تر می کند پس باید بجنگیم.
وی در خصوص مشکلات مالی تیم استقلال خوزستان گفت: با توجه به این که استقلال خوزستان زیرپوشش بانک ملی قرار گرفت تا حدودی مشکلات مالی تیم برطرف شد،اگر چه هنوز نیز گریبانگیر مسائل مالی هستیم.
قائ مقام باشگاه استقلال خوزستان عنوان کرد: تلاش می کنیم با پیروزی مقابل لخویا قطر عیدی خوبی به تماشاگران خوزستانی بدهیم.
استقلال خوزستان در هفته سوم از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه هفته جاری ۲۴ اسفندماه از ساعت ۱۷ پذیرای تیم لخویا قطر است.
شاگردان سیروس پورموسوی در حال حاضر با ۶ امتیاز از مجموع دو بازی در صدر جدول گروه B مسابقات قرار دارند.
نشست خبری پیش از بازی دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر روز دوشنبه ۲۳ اسفندماه در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ پارسا شاکری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار