تمرکز دستگاه قضایی خوزستان بر سرمایه گذاری مشروع در این استان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۶ ب٫ظ
تمرکز دستگاه قضایی خوزستان بر سرمایه گذاری مشروع در این استان [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: دستگاه قضایی امسال تلاش خود را برای سرمایه گذاری مشروع در خوزستان متمرکز خواهد کرد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی دادگستری خوزستان فرهاد افشارنیا در دیدار مسئولان قضایی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز افزود: امسال تلاش […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: دستگاه قضایی امسال تلاش خود را برای سرمایه گذاری مشروع در خوزستان متمرکز خواهد کرد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی دادگستری خوزستان فرهاد افشارنیا در دیدار مسئولان قضایی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز افزود: امسال تلاش خواهیم کرد تا با حمایت از سرمایه گذاری مشروع در استان، ضمن پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب، به کاهش جرائم در این استان کمک کنیم.
وی تاکید کرد: همه تلاش ما این است تا به شعار اقتصادی امسال که ‘ اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال’ است جامه عمل بپوشانیم.
نماینده ولی فقیه در خوزستان نیز گفت:وضعیت قضایی خوزستان در شرایط مطلوبی قرار دارد و مردم از این دستگاه و از وضعیت امنیت خوزستان اظهار رضایت دارند.
آیت ا… سیدمحمدعلی موسوی جزایری افزود: وجود امنیت و اعتماد مردم به دستگاه قضایی یکی از نعمت‌های بزرگی است که در پرتو زحمات قضات شریف خوزستان به دست آمده است.
وی ابراز امیدواری کرد اقدام ها و تلاش مجاهدانه دستگاه قضایی در امسال با هدف رضایت مندی مردم و مبارزه با جرائم و فساد بیشتر شود.
۶۰۶۵ /۶۰۳۷
دریافت کننده: محمدرضا بنوره ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار