تملک ۶۳هکتار زمین برای ساخت محل جدید نمایشگاه بین المللی خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۴ ب٫ظ
تملک ۶۳هکتار زمین برای ساخت محل جدید نمایشگاه بین المللی خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی خوزستان گفت: با همکاری اداره کل اموال دولتی وزارت اقتصاد و امور دارایی و همچنین مساعدت راه و شهرسازی خوزستان ، ۶۳هکتار زمین برای ساخت محل جدید نمایشگاه بین المللی خوزستان در اهواز تملک شد. رحیم جلیلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی خوزستان گفت: با همکاری اداره کل اموال دولتی وزارت اقتصاد و امور دارایی و همچنین مساعدت راه و شهرسازی خوزستان ، ۶۳هکتار زمین برای ساخت محل جدید نمایشگاه بین المللی خوزستان در اهواز تملک شد. رحیم جلیلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تملک زمین ، نخستین گام عملیات حصارکشی و تسطیح به زودی شروع و کار ساخت آن در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ شروع می شود.
وی گفت: با توجه به تجریبات چند ساله و بازدید از نمایشگاههای بین المللی و عضویت این شرکت در انجمن بین المللی نمایشگاه های جهان(UFI) تلاش شده در طراحی نمایشگاه جدید از همه استانداردهای جهانی استفاده شود.
جلیلی افزود: در سایت نمایشگاه جدید ۴۰هزار متر مربع سالن سرپوشیده طراحی و سالن های همایش و اجتماعات ۱۰۰تا ۲ هزار نفره هم در آن پیش بینی شده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی خوزستان در ادامه گفت: در طراحی توقفگاههای این نمایشگاه به مشاغل مختلف توجه خاصی شده به گونه ای که توقفگاههایی برای غرفه داران ، میهمانان ویژه ، خبرنگاران، مدیران و بازدیدکنندگان ، پت بالگرد و راه آهن لحاظ شده است.
جلیلی با بیان اینکه همه این امکانات در قالب یک شهرک نمایشگاهی تعریف شده تا شهروندان و بازدیدکنندگان یا حداکثر امکانات رفاهی ، نمایشگاه را بازدید کنند خاطرنشان کرد:بر اساس طراحی های انجام شده این نمایشگاه یکی از زیباترین نمایشگاههای کشور خواهد بود که ساخت آن افتخاری برای بخشی خصوصی محسوب می شود.
وی گفت: با توجه به اینکه ساخت سایت جدید نمایشگاه سه سال به طول می انجامد فعالیت های نمایشگاهی در مکان فعلی با توان بیشتر و با برگزاری نمایشگاههای تخصصی و تخصصی عمومی و اثر گذار ادامه خواهد داشت و تقویم کاری این نمایشگاه در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی با بیش از ۴۰موضوع نمایشگاهی به تصویب رسیده است.
نمایشگاه فعلی اهواز که در نزدیکی میدان شهید چمران واقع شده به دلیل محدودیت مکانی و توسعه نیافتن آن همواره با مشکلاتی رو به رو بوده است.
/۶۰۰۲/۶۰۶۵
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار