تهدیدهای آمریکا عزم مردم ایران را برای تحقق اهداف انقلاب جزم تر می کند

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۰۹ ب٫ظ
تهدیدهای آمریکا عزم مردم ایران را برای تحقق اهداف انقلاب جزم تر می کند [ad_1] آبادان – ایرنا – مستشار دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:مردم ولایت مدار ایران امروز نشان دادند تهدیدهای بی حاصل آمریکا تاثیری بر آنها در تحقق اهداف نظام ندارد. به گزارش ایرنا اسماعیل جلیلی در سخنرانی های بین دو خطبه نمازجمعه این هفته آبادان افزود:امروز همه اقشار آبادان با حضور در آیین راهپیمایی یوم […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مستشار دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:مردم ولایت مدار ایران امروز نشان دادند تهدیدهای بی حاصل آمریکا تاثیری بر آنها در تحقق اهداف نظام ندارد. به گزارش ایرنا اسماعیل جلیلی در سخنرانی های بین دو خطبه نمازجمعه این هفته آبادان افزود:امروز همه اقشار آبادان با حضور در آیین راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند.
وی اظهار داشت: حضور یکپارچه مردم در عرصه ثابت کرد همه در یک مسیر و با وحدت کلمه که مهمترین واژه اصلی انقلاب است به میدان آمدند و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.
مستشار دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد:حضور حماسی مردم در گوشه گوشه ایران اسلامی و راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ثابت کرد تهدیدهای آمریکا هیچ تاثیری بر عزم و اراده مردم ولایتمدار ایران اسلامی ندارد.
جلیلی تصریح کرد: حضور حماسی مردم در یوم الله نشان دهنده این است که انقلاب با پوست و خون آنها عجین شده و این نشان دهنده زنده بودن انقلاب است.
وی افزود: گفت: دیپلماسی امام و شعار نه شرقی و نه غربی، زمانی سر داده شد که دو ابرقدرت، در کنار یکدیگر دنیا را در میان خودشان تقسیم کرده بودند.
جلیلی اظهار داشت: همبستگی در گذشته، اکنون و آینده رمز پیروزی انقلاب اسلامی است و تمامی مردم ایران در هر پست و مقامی وظیفه پاسداری از خون شهدا و ایثارگران را بر عهده دارند.
وی افزود: تهدیدهای دشمن و استکبار جهانی پوشالی است و ایران اسلامی در سال های اخیر به دستاوردهای بزرگی همچون علم، فنآوری، دفاع، تسلیحات نظامی و موازنه قدرت تسلیحات جنگی دست یافته است.
۷۱۰۴ /۶۱۲۵
خبرنگار: مسعود گادار ** انتشار دهنده :سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار